Futbolo akademija: FC „Hegelmann Akademija“
Adresas: Europos pr. 122, Kaunas
Mobilus telefonas: +370 679 50200
Direktorius: Dainius Šumauskas

FC Hegelmann akademijos partneris

 

Apie akademiją

Akademija kaip juridinis vienetas vadinasi futbolo klubas „Lygis”. Klubas savo veiklą pradėjo 2015 metais, o pirmieji vaikai į treniruotes pradėti kviesti nuo 2016 metų gegužės.

2019 metų rugpjūtį Kaune ir Kauno rajone jaunųjų futbolininkų ugdymu besirūpinanti futbolo įstaiga tapo FC „Hegelmann Akademija“.

FC „Hegelmann Akademijos“ vardo atsiradimas vainikavo FC „Hegelmann“ ir FA „Lygis“ klubų bendradarbiavimą. Po akademijos vardo pasikeitimu slypi reikšmingi šioms dvejoms organizacijoms pokyčiai, kurių tikslas – tvaraus futbolo klubo modelio kūrimas ir jaunųjų futbolininkų rengimo proceso tobulinimas.

Aukščiausiame pagal pajėgumą Lietuvos futbolo divizione 2021 metais debiutavęs FC „Hegelmann“ klubas, atsižvelgdamas į Lietuvos futbolo federacijos klubų licencijavimo reikalavimus, tapo FC „Hegelmann Akademija“ dalininku ir pilnaverčiu klubu, savo struktūroje turinčiu įvairaus amžiaus jaunimo grupes.

Šie pokyčiai duos naudos tiek akademijai, tiek ir klubui. FC „Hegelmann“ ateityje turės puikią platformą jaunųjų žaidėjų ugdymui, tuo tarpu akademijoje besitreniruojantys vaikai prieš save turės tikslą – nuolat tobulėti ir mėginti patekti į klubo pagrindinę komandą, o sujungti klubo ir akademijos resursai patį ugdymo procesą padarys ženkliai efektyvesnį.

FC Hegelmann akademijos komandos

 

Partneriai, kuriais didžiuojamės