FC „Hegelmann Litauen“ gretose - panevėžietis Lukas Čerkauskas

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas toliau tęsia komandos komplektaciją naujajam A lygos sezonui. Prie mėlynai baltų ekipos prisijungė 26 metų gynėjas Lukas Čerkauskas.

Pirmuosius savo karjeros metus Lukas praleido Panevėžio „Ekrano“ dublerių komandoje, iš kurios vėliau persikėlė ir į pagrindinę, tuo metu Lietuvoje dominavusią komandą. Atstovaujant Panevėžio „Ekranui“ gynėjas du kartus tapo Lietuvos čempionu – 2011 ir 2012 metais. Sekančiais metais Panevėžio ekipa iškovojo bronzos medalius, o po sezono panevėžietis persikėlė į Kauno „Stumbrą“, kuriam atstovavo kelis metus.

Vėliau L. Čerkausko karjera pakrypo į Alytų, kur jis vieną sezoną vilkėjo DFK „Dainavos” marškinėlius. 2018 metais futbolininkas vėl grįžo į „Stumbro” gretas ir rungtyniavo joje iki 2019 sezono pradžios.

Prieš du metus L. Čerkauskas grįžo į gimtąjį Panevėžį, kur žaidėjas du sezonus padėjo FK „Panevėžys” ekipai žengti pirmuosius žingsnius A lygoje.

„Jaučiuosi puikiai, tiek miestas, tiek komandoje esantys lietuviai man gerai pažįstami. Su dauguma iš jų man yra tekę rungtyniauti ir anksčiau”, – pasako prie mėlynai baltų prisijungęs krašto gynėjas iš Panevėžio.

„Iš to ką matau treniruotėse ir rungtynėse, kokia klube darbo etika ir atsidavimas bei noras – nei kiek neabejoju, kad A lygoje būsime konkurencingi ir net stipriausios šalies komandos turės skaitytis su mumis.

Norėčiau, kad visi išliktume sveiki ir svarbiausia kantrybės tiek mums, tiek ir sirgaliams ateinančiame sezone”, – sakė L. Čerkauskas.

Įvairioms Lietuvos jaunimo rinktinėms atstovavusio L. Čerkausko debiutą buvo galima išvysti kontrolinėje dvikovoje praeitą šeštadienį prieš Marijampolės „Sūduvą”. Kitas rungtynes Lukas ir komandos draugai žais jau rytoj, Kaune prieš „Kauno Žalgirį”.