FC „Hegelmann Litauen“ įveikė „Jonavą" ir šventė ketvirtąją pergalę pasirengimo cikle

Sekmadienį Vilniuje Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ sužaidė septintąsias kontrolines rungtynes. Šį kartą mėlynai balti susitiko su FK „Jonava“ futbolininkais ir po Naurio Petkevičiaus ir Jono Suprono įvarčių antrajame kėlinyje šventė pergalę rezultatu 2:0.

Mėlynai balti rungtynes pradėjo tokia startine sudėtimi: Ignas Plūkas, Vilius Armalas, Mantas Fridrikas, Rokas Rasimavičius, Lukas Čerkauskas, Vilius Armanavičius, Thompson Gavi, Aurimas Raginis, Levanas Mačarašvilis, Nauris Petkevičius, Ugnius Lekečinskas.

Dvikovos pradžioje drąsiau atrodė nominalūs aikštės šeimininkai – „Jonavos“ futbolininkai. Pirmosiomis dvikovos minutėmis jie kėlė keletą kampinių ir atliko standartines situacijas.

Visgi pirmąjį smūgį į vartų plotą atliko mėlynai balti – 7 minutę Levano Mačarašvilio perdavimo iš dešiniojo krašto smūgiavo Ugnius Lekečinskas.

Šiek tiek vėliau savo reakciją teko pademonstruoti ir Ignui Plūkui, kuomet iš arti smūgiavo Marius Ganusauskas.

16 minutę varžovų vartininką gerokai padirbėti vėl privertė U. Lekečinskas, kuris į vartus smūgiavo griūdamas galva.

Likusį pirmojo kėlinio laiko „Hegelmann Litauen“ futbolininkai turėjo kamuolio kontrolę, bet kurti pozicines atakas mėlynai baltiems sekėsi sunkiai. Komandos santykius dažniausiai aiškindavosi aikštės viduryje stabdydamos viena kita pražangomis.

Po pertaukos Kauno rajono klubo gretose aikštėje pasirodė japonas Yukiyoshi Karashima, Matas Dedura, Jonas Supronas, Miha Tetičkovič, Rimvydas Lipnevičius, Martynas Vasiliauskas ir Klaudijus Upstas.

Antrąjį kėlinį mėlynai balti pradėjo įjungę aukštesnę pavarą, ypač puolime aktyviai atrodė legionierius iš Japonijos Y. Karashima.

53 minutę baudos aikštelėje neleistinai buvo sustabdytas N. Petkevičius. Pats nukentėjusysis sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį – 0:1. Tuo tarpu už nesutikimą su teisėjo sprendimu raudona kortelė, po antrojo įspėjimo, buvo parodyta „Jonavos“ vartininkui Romui Margeliui. Vietoj jo į aikštę sugrįžo Martynas Matuzas.

66 min. puikią progą padidinti persvarą turėjo J. Supronas, tačiau jaunąjį kėdainietį pergudravo patyręs varžovų vartų sargas.

Vėliau varžovų vartininkas dar ne kartą gelbėjo savo komandos vartus nuo mėlynai baltų išpuolių, kol 84 minutę, už grubią pražangą prieš M. Fridriką, prieš save neišvydo raudonos kortelės.

89 minutę „Hegelmann Litauen“ futbolininkams pavyko padvigubinti rezultatą. Greitos atakos metu įvartį po Y. Karashimos perdavimo pelnė J. Supronas.

„Manau šios buvo vienos iš prastesnių rungtynių sužaistų šiame pasiruošimo cikle. Darėme daug klaidų, prarasdavome kamuolius paprastose situacijose, neišnaudodavome labai realių progų įmušti įvarčius, tačiau fortūna šiandien nusišypsojo mūsų komandai.

Manau, jog Jonavos žaidėjus iš vėžių išmušė ginčai su teisėju, todėl mes stengėmės išlikti šalto proto, nesivelti į kalbas ir žaisti toliau. Kaip matome rezultatas mūsų naudai, kad ir klydome, bet manau nusipelnėme pergalės, nes dirbome visi kaip komanda iki pat pabaigos ir visi už vieną”, – sakė J. Supronas.

Kontrolinėse rungtynėse nuolat po keitimo pasirodantis ir jau 3 įvarčius pelnęs J. Supronas tikisi ir toliau būti naudingas savo komandai.

„Žinoma, visada smagu įmušti įvartį, tai suteikia papildomo pasitikėjimo savimi. Tačiau svarbiausia daryti viską, kad rezultatas būtų teigiamas mūsų komandai. Tikėjausi ir tikiuosi, kad būsiu toliau naudingas klubui”, – sakė Jonas.

Paskutines kontrolines rungtynes Kauno rajono ekipa žais kitą sekmadienį, išvykoje prieš „Panevėžio“ B ekipą.