Levanas Mačarašvilis atsisveikino su klubu

Išsiskyrė kartvelo Levano Mačarašvilio ir Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ keliais.

Šio sezono pradžioje mėlynai baltus papildęs 24 metų atakuojantis saugas buvo ryški figūra. Per 31 sužaistas rungtynes kartvelas pelnė 6 įvarčius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Sužaidęs iš viso 2303 minutes L. Mačarašvilis buvo aštuntas ekipoje pagal šį rodiklį.

Mėlynai baltų gretose futbolininkas sužaidė savo geriausią sezoną A lygos istorijoje. Prieš tai kartvelas 3 sezonus atstovavo Kauno FC „Stumbro” klubui.

„Atėjo laikas apsispręsti ir priimti sprendimą palikti klubą. Tokių idealių sąlygų kaip čia aš neturėjau jokiame kitame Lietuvos klube. Jaučiausi lyg šeimoje, viskas buvo dėl mūsų žaidėjų daroma laiku ir vietoje. Visiems pasakosiu, kokį puikų sezoną kartu su komanda mes turėjome.

Noriu padėkoti ir klubo ištikimiausiems sirgaliams, kurie leido man pasijausti lyg namie, keliavo su mūsų komanda ir į išvykos rungtynes bei palaikė mus namų dvikovų metu. Neatsisveikinu, nes taip būna, kad keliai susikerta. Pasimatysime stadionuose ir vėl”, – savo paskutinius žodžius klubui ištarė L. Mačarašvilis.

Klubas dėkoja futbolininkui už pastangas ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.