Mėlynai balti keičia pavadinimą ir tęsia kelionę ambicingų tikslų link

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ keičia pavadinimą ir nuo šio sezono oficialiai vadinsis FC „Hegelmann“.

VšĮ FC „Hegelmann Litauen“ valdyba dar pernai pateikė Lietuvos futbolo federacijos Vykdomajam komitetui prašymą pakeisti klubo pavadinimą, kurį nuspręsta oficialiai pradėti naudoti nuo 2022 metų pradžios.

„Klubo pavadinimas sutrumpėja dėl labai aiškių priežasčių – norime būti lengviau atpažįstami ir savo pergales sieti ne tik su Lietuvoje veiklą vykdančia „Hegelmann Transporte“, tačiau ir visa „Hegelmann Group“ įmonių grupe, kuri veiklą vykdo Europoje ir Amerikoje. Nuo šios akimirkos klubas tampa tarptautiniu – visos įmonių grupės klubu“, – sakė klubo vykdantysis direktorius Dainius Šumauskas. 

Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė „Hegelmann Group“ buvo įkurta 1998-aisiais metais, po šešerių metų atidarė ofisą ir Lietuvoje. Šiuo metu įmonė savo veiklą vykdo 18-oje šalių, jose dirba virš 8000 darbuotojų ir turi 5000 sunkvežimių nuosavą parką, kuris yra vienas didžiausių Senajame žemyne.

2009-aisiais įsikūręs ir visas žemesniąsias Lietuvos pirmenybių pakopas perėjęs FC „Hegelmann“ klubas pernai startavo A lygoje ir debiutiniame sezone užėmė 5 vietą.

2020 metų pabaigoje klubas visuomenei pristatė 6 dalių dokumentinį serialą „Tikslo link”, kuris pasakoja apie klubo raidos etapus, siekius ir svajones – https://bit.ly/3EQgEJR