Mėlynai balti pasiruošę virtualios erdvės tarptautinių varžybų krikštui

Gruodžio 2 diena įeis į Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” klubo istoriją. Mėlynai balti debiutuos virtualioje erdvėje tarptautinėse „FIFAe Club Series“ varžybose.

FIFAe Club Series – pasaulinis esporto klubų čempionatas, kuriame iš kelių žaidėjų sudarytos komandos virtualiai varžosi FIFA futbolo žaidime.

Šiose varžybose FC „Hegelmann Litauen” klubo garbę gins kaunietis 37 m. Giedrius Mičiulis tarp FIFA žaidėjų geriau žinomu „Senseless“ slapyvardžiu, ir Raidas Leonas (30 m.) iš Klaipėdos, slapyvardžiu „Rleon13“.

hegelmannsports.lt uždavė po keletą klausimų komandos žaidėjams prieš „FIFAe Club Series 2022“ startą:

1) Kiek metų žaidžiate FIFA serijos kompiuterinius žaidimus?
2) PlayStation ar PC platforma ir kodėl?
3) Mėgstamiausias futbolo klubas?
4) Mėgstamiausias futbolo žaidėjas
5) Kaip jaučiatės prieš pirmas rungtynes? Kokio mintys?

Senseless

1. FIFA žaidžiu taip senai, kad net sunku būtų pasakyt nuo kurių metų. Tai labiau išskirčiau kelis taškus. Nuo 2005 m. pradėjau žaist online, o nuo 2012 m. (su FIFA 13) pradėjau žaist ir dabar išpopuliarėjusį Ultimate Team.

2. Daug metų žaidžiu ant PC, tai tiesiog jau įpratau ir man čia geriausia. Šie metai pirmi, kai bandau ir PlayStation, bet net ir konsolę jungiuosi prie savo PC monitoriaus, nes žaist ant didelio TV man kažkaip nėra taip malonu. O šiaip PS man geriau už Xbox.

3. Chelsea ir dabar jau FC Hegelmann Litauen. 🙂 Abiejų komandų pagrindinė spalva – mėlyna.

4. E.Hazard ir Kante. O iš tų kur jau nežaidžia tai E. Sand.

5. Jaučiuosi pasiruošęs. Komanda turbūt bus žymiai silpnesnė (tiek mano tiek komandos draugo) už priešininkų, bet bandysim tai kompensuoti savo patirtimi ir geresniu žaidimu.

Rleon 13

1) Pirmasis FIFA žaidimas buvo 2002 metų ant pirmojo PlayStation. PS4 žaidimo versiją pradėjau žaisti nuo 2015 metų.

2) PlayStation dėl paprastumo, nedidelių investicijų.

3) FC Porto

4) Joao Moutinho

5) Prieš rungtynes nuotaikos geros, informacijos apie varžovus gana nedaug, todėl sunku spėlioti rungtynių baigtį. Tikekimės, kad kovos nesugadins prastas interneto ryšys.

„FIFAe Club Series 2022“ varžybas Lietuvos komandos pradės preliminariame atrankos etape Šiaurės Europos zonoje, kur varžysis žemesnį reitingą turinčios (arba naujokės) 128 komandos, suskirstytos į du lygiaverčius divizionus.

Mėlynai baltų pirmaisiais varžovais tapo FC „Diesel” klubas iš Rusijos. Poros nugalėtojas paaiškės po dviejų pergalių ir kitame etape, kuris taip pat vyks gruodžio 2 dieną, nuo 20:45 žais su „AGF eSport“ ir Smith Brothers ekipų poros nugalėtoju. Pralaimėjimu atveju mėlynai balti turės dar vieną šansą išlikti varžybose.

Debiutinės FC „Hegelmann Litauen” eSporto komandos rungtynės įvyks gruodžio 2 d. nuo 19 val. 30 min.