Mėlynai baltų atakuojančią grandį papildė legionierius iš Anglijos

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ savo gretas papildė krašto saugu iš Anglijos – Kyle‘u Spence‘u (Kyle Spence).

24 metų futbolininkas praeitame sezone rungtyniavo Norvegijoje ir jam pasibaigus tapo laisvuoju agentu. Mėlynai baltų naujokas netruko įrodyti savo vertę ekipos treneriams ir su juo buvo pasirašyta sutartis iki šio sezono pabaigos.

„Atvykau į Lietuvą, nes matau čia galimybių tobulėti ir žengti žingsnį į priekį. Manau, jog A lygoje žaidžiamas neblogo lygio futbolas ir man čia turėtų patikti“, – pirmojo interviu metu teigė mėlynai baltų naujokas.

Iki 17 metų K. Spence‘as futbolo paslapčių mokėsi šiuo metu Premier lygoje rungtyniaujančio „Crystal Palace“ klubo akademijoje. Vėliau žaidėjas savo vertę, su pertraukomis, 3 metus įrodinėjo „Coventry City“ klube. Šios komandos pagrindinėje sudėtyje K. Spence‘as sužaidė 3 rungtynes, o likusį laiką praleido žaisdamas už U-23 komandą. Šiame laikotarpyje „Hegelmann Litauen“ naujokas rungtyniavo ir „West Bromwich“ U-23 ekipos gretose.

Siekdamas gauti daugiau žaidybinio laiko ir rungtyniauti vyrų futbole K. Spence‘as 2017 metais išvyko į Norvegiją. Skandinavijoje anglas 3 metus atstovavo trečios ir antros lygos klubams bei sužaidė 55 rungtynes ir pelnė 13 įvarčių.

K. Spence‘as turi sukaupęs patirties rungtyniaudamas jaunimo rinktinių gretose. Kadangi jo tėtis jamaikietis, o mama škotė, Kyle‘as buvo kviečiamas į Škotijos jaunimo U-16 rinktinę ir jos gretose sužaidė 7 rungtynes bei pelnė 1 įvartį.

„Kyle yra individualiai labai stiprus žaidėjas. Tikimės, jog jis pridės kokybės, įvairovės bei kūrybiškumo atakoje“, – apie komandos naujoką pasakojo „Hegelmann Litauen“ sporto direktorius Giedrius Klevinskas.

K. Spence‘as tapo tryliktuoju mėlynai baltų šio sezono naujoku. Anksčiau komandą papildė lietuviai Ignas Plūkas, Lukas Čerkauskas, Martynas Vasiliauskas, Vilius Armalas, slovėnas Miha Tetičkovičius, nigeriečiai Omokhafe Thomas, Ibrahimas Olaosebikanas, Thompsonas Gavi, kolumbietis José Mosquera, brazilas Ricardinho, kartvelas Levanas Mačarašvilis, ir japonas Yukiyoshi Karashima.