Mėlynai baltų gretose - vartininkas iš Slovėnijos

Nuo šio sezono Kauno rajono „Hegelmann Litauen” gretose rungtyniaus vartų sargas iš Slovėnijos.

25 metų Miha Tetičkovičius ir mėlynai balti sukirto rankomis dėl vienerių metų kontrakto.

186 cm. vartininkas savo karjeroje rungtyniavo gimtojoje Slovėnijoje ir Vokietijoje. Savo vartininko karjerą pradėjo Kidričevo „Aluminij” klubo U-19 komandoje, o vėliau persikėlė į Slovėnijos antros lygos NK „Šmartno 1928″ ekipą.

2017 metų pabaigoje slovėnas laimės ieškoti išvyko  į Vokietiją ir prisijungė prie „SV Wacker Burghausen” klubo žaidžiančio regioninėje Vokietijos lygoje. Po keletos praleistų mėnesių Bavarijos regiono komandoje, Miha sugrįžo namo ir sukirto rankomis su Slovėnijos aukščiausios lygos klubu NK „Domžale”, kuriame praleido sezoną.

Į FC „Hegelmann Litauen” gretas slovėnas atvyksta iš antrosios šalies lygos NK „Krško” ekipos.

„Tiesa, ne daug slovėnų yra rungtyniavę Lietuvoje, todėl man bus įdomu išbandyti jėgas Jūsų šalies lygoje. Kaip aš sugalvojau atvykti čia? Na tai labai ilga ir įdomi istorija, kurią būtinai pasidalinsiu su jumis sezono eigoje. 

Aš daug nežinojau apie klubą, bet kai man paskambino, viską patikrinau ir pamačiau, tai puiki organizacija, turinti ambicingų ir puikiai dirbančių trenerių. Nuo pat pirmos akimirkos man čia viskas tapo išties įdomu”, – sakė komandos naujokas.

Slovėnas savo karjeros metu nuolat ieškojo „vietos po saulę”.

„Norėčiau padėkoti klubo sporto direktoriui ir treneriams, kad įžvelgė manyje potencialą. Esu lamingas būdamas čia ir galėdamas daryti, tą kas man labiausiai patinka. Darysiu viską, kas įmanoma, kiekvienoje treniruotėse, kiekvienose rungtynėse ir stengsiuosi džiaugtis gyvenimu čia, Kaune, nes niekada negali žinoti, ką suteiks gyvenimas”, – savo istoriją pasakojo Miha.

„Jei būsime realistais, tai manau, kad šiemet A lygoje turėtume užimti vietą turnyrinės lentelės viduryje. Tačiau gyvenimas yra per trumpas, kad būtume realistais, todėl aš visada esu 100% optimistas. Manau, jog galime kovoti dėl vietos rungtyniauti Europoje”, – optimizmo nestokojo slovėnas.

M. Tetičkovičius tapo antruoju komandos vartininku – anksčiau šią poziciją papildė buvęs Marijampolės „Sūduva” vartų sargas kaunietis Ignas Plūkas.