Mėlynai baltų Optibet A lyga startas - Telšiuose

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” debiutinį Optibet A lygos sezoną pradės išvykos rungtynėmis. Mėlynai baltų varžovas Telšiuose bus gerai pažįstamas vietos „Džiugo” klubas.

Pernai metų sezone kauniečiai sužaidė dvi skirtingas rungtynes prieš savo šeštadienio priešininkus. Liepos 31-ą dieną Žemaitijos sostinėje vykusiose rungtynėse mėlynai baltiems negalėjo padėti nemažai pagrindinės sudėties žaidėjų ir ši dvikova baigėsi be įvarčių – 0:0.

Rudenį Kaune vykusiose TOP-8 rungtynėse „Hegelmann Litauen” užtikrintai kontroliavo žaidimą ir po Aurimo Raginio ir Alexo Kyeremeh įvarčių šventė įtikinamą pergalę rezultatu 2:0.

Be abejo šį šeštadienį galime tikėtis sunkių ir galbūt ne tokių gražių rungtynių. Visgi čempionato pradžios jaudulys ir futbolininkų susižaidimo stygius bus nesvetimas abejoms komandoms.

Kaip ir mėlynai balti, taip ir Telšių miesto flagmanas „Džiugas” pažymės savo debiutą A lygoje. Praėjusį sezoną 4-oje vietoje Pirmos lygos pirmenybes baigęs „Džiugas“ atstovaus Telšiams išlaikęs kertines figūras, kurios padėjo džiugiečiams 2019-aisiais triumfuoti antrajame pagal pajėgumą šalies divizione.

Tarpsezonyje telšiškiai išlaikė visus savo lyderius – komandai ir toliau padės A lygos patirties jau ragavę Andrius Lipskis, Davydas Arlauskis, Andrius Mika, Tomas Rapalavičius bei Konstantinas Šulcas.

Lietuvos futbolo aistruoliams taip pat pažįstamos į Lietuvos čempionatą grįžtančių Roko Stanulevičiaus, Mariaus Paukštės ar 2013 metais Tauragės „Taure“ žaidusio Luko Ankudinovo pavardės. Savo ruožtu telšiškių garbę jau trečią sezoną gins saugas Leonardo Antonio ir Lietuvos klubuose nuo 2018-ųjų rungtyniaujantis japonas Yudai’us Koike.

Be L. Ankudinovo, prie „Džiugo“ prisijungė gynėjas Jeremy Fernandesas, brazilas Leo Ribeiro, latvis Aivaras Emsis ir puolimo lyderio vadžias pretenduojantis laikyti bulgaras Nasko Milevas. Pastarasis futbolininkas Bulgarijos čempionate yra sužaidęs daugiau negu 70 rungtynių ir su Sofijos „Slavia“ komanda tapo taurės nugalėtoju.

Prieš pirmas ir debiutines Optibet A lygos čempionato rungtynes abiejų klubų galimybės lygios – 50/50. 

Priminsime, jog šias rungtynes bus galima stebėti šį šeštadienį nuo 13 val. tiesiogiai portale TV3.lt bei TV3 PLAY platformoje.