Share Tweet

10 turo rinktinėje – Klaudijus Upstas ir Hugo Figueredo

alyga.lt

„Optibet A lygos“ 10-ojo turo simbolinėje rinktinėje išsiskiria penkių komandų atstovai.

Kornelijus Smilingis (Gargždų „Banga“): Pagrindiniu Gargždų ekipos vartininku tapęs K. Smilingis Telšiuose išlaikė „sausus“ vartus bei prisidėjo prie pasiektų lygiųjų. Vartų sargas atrėmė 4 oponentų smūgius, o ypač išsiskyrė, kai išgelbėjo komandą po Jorge Eduardo smūgio.

Klaudijus Upstas (Kauno rajono „Hegelmann“): Dešiniuoju krašto gynėju šiemet visą laiką rungtyniaujantis K. Upstas atliko rezultatyvų perdavimą trečio įvarčio metu. Taip pat „Hegelmann“ ekipos atstovas išprovokavo 4 pražangas, perėmė 9 kamuolius bei laimėjo 73 proc. dvikovų.

Linas Klimavičius („Panevėžys“): Rungtynėse su Vilniaus „Riteriais“ panevėžietis spinduliavo ramybe ir labai užtikrintu žaidimu savo aikštės pusėje. L. Klimavičius laimėjo 71 proc. dvikovų, perėmė 9 kamuolius ir taip pat atliko smūgį į vartų plotą.

Goncalo Vieira (Gargždų „Banga“): Portugalas pastaruoju metu nerungtyniauja poroje su Mauricio Pinto ir tapo esmine „Bangos“ gynybos ašimi. G. Vieira Telšiuose perėmė 10 kamuolių, laimėjo 88 proc. dvikovų ant žemės bei visas 5 oro dvikovas.

Hugo Figueredo (Kauno rajono „Hegelmann“): Pirmuoju įvarčiu „Optibet A lygoje“ pasižymėjęs brazilas neužtruko pelnyti ir antrąjį. Derbyje su „Kauno Žalgiriu“ H. Figueredo standartinės padėties metu labai panašiu būdu įsuko kamuolį į vartus.

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Ganos aikštėje praleido apie pusvalandį, tačiau šį kartą spėjo išsiskirti labiausiai iš dešiniojo krašto saugų. Žalgirietis visus 19 perdavimų atliko taikliai, susikūrė sau progą ir pelnė įvartį bei prisidėjo prie „Žalgirio“ dominavimo Jonavoje.

Rokas Stanulevičius („Panevėžys“): Vidurio saugas dar sykį pademonstravo savo geriausią savybę atakuojant. Tolimas R. Stanulevičiaus šūvis virto įvarčiu, be to, dar 2 smūgiai skriejo į vartų plotą. Biržietis dvikovoje su Vilniaus „Riteriais“ perdavimus atliko 88 proc. taiklumu.

Mantas Kuklys (Vilniaus „Žalgiris“): Į rikiuotę grįžęs saugas akistatą Jonavoje pradėjo starto sudėtyje ir sužaidė puikų mačą. M. Kuklys pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą – taip pat ilgametis „Žalgirio“ atstovas išsiskyrė 4 „raktiniais“ perdavimais.

Elivelto („Panevėžys“): Brazilas rungtynėse su „Riteriais“ surengė labai naudingą pasirodymą. Elivelto kontrataką įprasmino pelnytu įvarčiu, o antrame kėlinyje rezultatyviai asistavo Ernestui Veliuliui. „Panevėžio“ lyderis išsiskyrė driblingų komponente – net 80 proc. jų buvo sėkmingi.

Kule Mbombo (Marijampolės „Sūduva“): Vis aukštesnę pavarą įjungiantis puolėjas pradeda priminti 2021 metų versiją. K. Mbombo laiku atsidurdavo tinkamose vietose ir atliko 5 smūgius į vartus – po vieno iš jų pavyko pralaužti šiauliečių gynybą ir džiaugtis svarbia pergale.

Nasko Milevas („Panevėžys“): Kaip ir puolėjas iš „Sūduvos“, taip ir „Panevėžio“ bulgaras balandžio mėnesį žaidžia naudingiau. N. Milevas išsiskyrė rezultatyviu perdavimu, 2 smūgiais į vartų plotą bei kantriu darbu gynyboje, kai varžovai perimdavo kamuolio kontrolę.

Partneriai, kuriais didžiuojamės