„Esame atvirti bendradarbiauti ir padėti Kauno rajono ir miesto bendruomenėms. Esame prieinami visiems, kurie nori su mumis susisiekti. “

 

FC „Hegelmann” klubas yra pasiryžęs bendradarbiauti ir padėti Kauno rajono ir miesto bendruomenėms. Esame prieinami visiems, kurie nori su mumis susisiekti. Tai darydami manome, kad galime prisidėti prie gerovės plėtojimo ir padėti užtikrinti, kad vietinė bendruomenė būtų kuo pozityvesnė, sėkmingesnė ir draugiškesnė aplinkai.

Turime glaudžių ryšių su daugeliu mokyklų, sporto klubų, labdaros organizacijų ir panašių dalykų, kuriuos palaikome jau ne vienerius metus. Stengiamės palaikyti ryšius su kuo daugiau žmonių Kauno rajone ir Kauno mieste ir tai yra neatsiejama mūsų futbolo klubo dalis. Šie santykiai užtikrins, kad klubas toliau augs, klestės ir tarnaus vietos bendruomenei.

Mėlynai baltų bendruomenę sudaro mergaičių, moterų, paplūdimio futbolo, berniukų ir jaunimo komandos. Mes teikiame paraiškas dalyvauti įvairiose programose ir kursuose, kurie būna pritaikyti įvairiems dalyviams iš įvairių visuomenės sluoksnių. Norime būti pasiekiami visiems, todėl kviečiame susiekti su mumis, jei turite pasiūlymų ir pageidavimų.

Susiekti:

media@fchegelmann.com / +370 652 65215

Partneriai, kuriais didžiuojamės