Bilietais į Kauno rajono FC „Hegelmann” namų rungtynes 2024 m. „TOPsport A lygos” sezone prekiauja oficialus klubo bilietų platintojas – www.kakava.lt

Nuolaidos: 50 % moksleiviams ir studentams
Nemokamai: neįgaliesiems ir senjorams
Nemokamai: vaikams iki 10 m. nemokamai

Organizuotoms švietimo ar sporto įstaigų vaikų grupėms užpildžius paraišką yra galimybė patekti į rungtynes nemokamai.

Į stadioną atėjusiems žiūrovams rekomenduojama išlaikyti 2 metrų atstumą eilėse prie įėjimo į stadioną ar kitose stadiono vietose. Nevykti į rungtynes jei pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Jei tokie požymiai pasireiškia būnant stadione, nedelsiant palikti varžybų vietą. Laikytis tinkamos rankų higienos ir dezinfekcijos (plauti rankas šiltu tekančiu vandeniu ir skystu muilu ar dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis, tai daryti kuo dažniau; vengti kontakto su kitų žmonių liečiamais daiktais). Laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo (kosint ir čiaudint užsidengti burną ar nosį, kosėti ar čiaudėti į nosinę ar į drabužius, kurie nekontaktuos su atvira ranka, nekosėti ir nečiaudėti arti kitų žmonių).

Stadione draudžiama rūkyti, įsinešti gėrimus, maistą, ginklus, aštrius daiktus, gyvūnus, vaikščioti po futbolo aikštę. Nusižengusius žiūrovus apsaugos darbuotojai gali išprašyti iš stadiono. Įeinant į stadioną žiūrovai yra tikrinami apsaugos darbuotojų.

Partneriai, kuriais didžiuojamės