Share Tweet

14-ojo turo rinktinėje ryškiausi mėlynai balti

alyga.lt 

„Optibet A lygos“ 14-ojo turo rinktinėje daug vietų išsikovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos žaidėjai.

Vilius Stebrys (Marijampolės „Sūduva“): Iškritus iš rikiuotės Giedriui Zenkevičiui, V. Stebrys su gerėjančiais komandos rezultatais pradėjo demonstruoti solidžią formą. Pergalingame susitikime su Vilniaus „Žalgiriu“ vartininkas atrėmė 6 oponentų smūgius.

Jevhenas Jefremovas (FA „Šiauliai“): Dešiniajame krašte žaidęs ukrainietis net ir ne pačiomis geriausiomis sąlygomis sėkmingai tvarkėsi su savo užduotimis. Pačioje susitikimo su „Panevėžiu“ pabaigoje J. Jefremovas atliko puikų reidą bei buvo labai arti rezultatyvaus perdavimo.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Ilgametis Marijampolės klubo vidurio gynėjas šiemet turi itin didelę reikšmę savo komandai. Pagerėjęs serbo žaidimas netruko virsti rezultatu – būtent jo pelnytas įvartis galva padėjo namuose patiesti „Žalgirį“.

Samuelis Odeoyibo (Kauno rajono „Hegelmann“): Mėlynai baltų volas pervažiavo Gargždų „Bangą“ ir prie to prisidėjo futbolininkas iš Nigerijos. S. Odeoyibo puikiai tvarkėsi su užduotimis gynyboje bei pirmame kėlinyje realizavo baudinį.

Hugo Figueredo (Kauno rajono „Hegelmann“): Antrą sezoną komandoje rungtyniaujantis brazilas 14-ajame ture buvo pastebimas atakose. Be gero darbo gynyboje, H. Figueredo rezultatyviai asistavo komandos draugui, po jo perdavimo taip pat buvo uždirbtas baudinys.

Viniciusas Ribeiro (Telšių „Džiugas“): Brazilas į rungtynes su Vilniaus „Riteriais“ į kovą buvo mestas po keitimo. Per trumpą laiką V. Ribeiro atliko pavojingą smūgį į vartus, uždirbo baudinį ir jį realizavo, taip išplėšdamas „Džiugui“ lygiąsias.

Ibrahimas Olaosebikanas (Marijampolės „Sūduva“): Pirmame rate gana dažnai ant atsarginių žaidėjų suolo buvęs saugas puikiai pasirodė susitikime su „Žalgiriu“. Esminis akcentas – perimtas kamuolys bei puikus rezultatyvus perdavimas Oleksijui Zbuniui.

Didis Lutumba-Pitah (Kauno rajono „Hegelmann“): Nedidelio ūgio, tačiau staigus ir veržlus atakuojantis žaidėjas taip pat išsiskyrė akistatoje su „Banga“. Prie dar vienos triuškinamos pergalės D. Lutumba-Pitah pridėjo puikų įvartį, įsukdamas kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Lazaras Sajčičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Saugas iš Serbijos 14-ajame ture sužaidė bene geriausią mačą šiemet. L. Sajčičius pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą bei baudos aikštelėje uždirbo komandai baudinį, viską išpildydamas per pirmą kėlinį.

Xabi Auzmendi („Kauno Žalgiris“): Laikinosios sostinės ekipai teko nelengvas mačas prieš Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. To susitikimo pagrindiniu herojumi tapo X. Auzmendi gražiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnęs pergalingą įvartį.

Oleksijus Zbunis (Marijampolės „Sūduva“): Porai atakuojančių žaidėjų iškritus iš rikiuotės, ukrainiečio vaidmuo komandoje dar labiau išaugo. O. Zbunis akistatoje prieš čempioną pasirodė puikiai, pelnydamas įvartį antrame kėlinyje.

 

Partneriai, kuriais didžiuojamės