Share Tweet

„Anderlecht“ stažuotėje – FCH akademijos treneris A. Pikelis

Kauno rajono FC „Hegelmann“ akademijos treneris Arminas Pikelis liepos 31 – rugpjūčio 6 dienomis lankėsi Belgijoje, kur kartu su kitų Lietuvos futbolo mokyklų (akademijų, klubų), dalyvaujančių „Anderlecht“ programoje, atstovais sėmėsi patirties, kurią bandys pritaikyti mėlynai baltų akademijoje.

12 Lietuvos trenerių ir „Anderlecht“ programos įdiegimo Lietuvoje projekto vadovas Deimantas Bička turėjo galimybę išvykti į Belgiją ir dirbti kartu su RSC „Anderlecht“ treneriais ir vadovais. Viešnagės metu buvo daugybė teorinių užsiėmimų bei praktinių užduočių, treneriai stebėjo akademijos U-13 ir U-14 komandų treniruotes.

„Šios išvykos metu turėjome progą iš labai arti stebėti vienos iš stipriausių futbolo akademijų Europoje darbą. Kiekviena diena prasidėdavo rytine treniruote ir užsibaigdavo vakarine bei aptarimais su treneriais. Visi treniruojami vaikai paliko labai didelį įspūdį, jie paruošti tikrai kokybiškai, mane labai imponavo jų mentalitetas, atletinis parengimas ir dėmesys treneriams. Ateityje tikrai bus naudinga informacija, gauta per visas šias dienas praleistas Belgijoje“, – savo įspūdžiais dalijosi FC „Hegelmann“ U-11 komandos treneris A. Pikelis.

Ši Lietuvos trenerių stažuotė pratęsia LFF ir RSC „Anderlecht“ trečius bendradarbiavimo metus.

Partneriai, kuriais didžiuojamės