Share Tweet

Andrius Skerla lieka prie FC „Hegelmann“ vairo iki 2025 metų sezono pabaigos

Mėlynai balti džiaugiasi galėdami pranešti, jog vyriausias treneris Andrius Skerla lieka klube iki 2025 metų sezono pabaigos.

„Kalbėjome jau nuo vasaros apie sutarties pratęsimą, bet man iš pradžių buvo svarbu pasiekti keliamus tikslus. Tada galėjau matyti, kur mes einame, ką galime turėti kitą sezoną, kiek galėsime tobulėti kaip klubas“, – sakė A. Skerla, pridūręs, kad iš kitų klubų susidomėjimo nesulaukė.

Trejų metų sutartis – retas reiškinys Lietuvos futbole, tačiau „Hegelmann“ komandos treneris to nesureikšmina.

„Tai nebuvo pagrindinis dalykas apsisprendžiant, – patikino 45-erių A.Skerla. – Man svarbiausia – klubo ambicijos, vizija, matymas. Kalbant su klubo vadovais išgirdau, kad jie nori tobulėti, bet viskas turi būti daroma palaipsniui. Mane tai tenkina. Nėra taip, kad klubas investuoja didžiausius pinigus ir iškart iš tavęs reikalauja tapti čempionu. Žingsnis po žingsnio stengsimės tobulėti ir įgyvendinti tikslus.“

Praėjusiame sezone „Hegelmann“ klubas ilgai buvo tarp trijų geriausių Lietuvoje, bet galiausiai po paskutinių rungtynių pasislinko į ketvirtą poziciją.

„Apetitas auga bevalgant. Užėmėme ketvirtą vietą – tai mažas žingsnelis į priekį. Taip pat iškovojome teisę dalyvauti Konferencijų lygos atrankoje, o tai yra istorinis įvykis klubui. Dabar laukia sunkiausias darbas – komandos komplektacija. Manau, galime tai gerai padaryti ir vėl kilti aukščiau. Visi tikisi ir nori, kad klubas augtų. Tikslas – vėl kovoti dėl vietos Europoje, bet norėtųsi būti 1-2 laipteliais aukščiau“, – pasakojo A.Skerla.

„Šiuo metu man tinkamiausia yra dirbti klube, jame galiu tobulėti. Esu jaunas treneris, dar tik keletą metų dirbu vyriausiuoju treneriu“, – pridūrė vilnietis.

Kauno rajono „Hegelmann“ klubas į A lygą žengė tik 2021-siais, tačiau iškart startavo galingai – penktoje vietoje. Kartu tai buvo ir A.Skerlos startas vyr. trenerio pareigose. 2022-aisiais mėlynai balti pakilo dar laipteliu aukštyn užimdami ketvirtą vietą ir iškovodami teisę dalyvauti UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose.

Partneriai, kuriais didžiuojamės