Share Tweet

FC „Hegelmann akademija“ sėkmingai baigė sertifikavimo procesą

Finišavo šio sezono futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo procesas, po kurio FC „Hegelmann akademija“ sužinojo savo verdiktą. Mėlynai baltų akademijai buvo suteiktos 2 žvaigždučių statusas. Iki didesnio žvaigždučių kiekio FC „Hegelmann akademijai“ pritrūko techninio direktoriaus pozicijos akademijoje ir jaunimo futbolo varžybose rungtyniaujančios 11 prieš 11 komandos.

„Tai pirmieji Lietuvos futbolo federacijos organizuoto projekto metai, kurie padėjo suprasti kur galime labiau patobulėti ir ką reikia dar nuveikti. Kitąmet jau sieksime 3 žvaigždučių, nes šį sezoną mūsų akademiją papildė U16 komanda rungtyniaujanti Elitinėje jaunių lygoje, taip pat akademija netrukus pristatys ir naująjį techninį direktorių. Ateityje ir toliau sieksime, kad mūsų įstaigos treneriai ir personalas tobulėtų, o berniukams ir mergaitėms būtų teikiamas kokybiškas treniravimo procesas, – pasakojo FC „Hegelmann akademijos“ direktorius Dainius Šumauskas.

Sezono pradžioje prašymus sertifikuotis pateikė iš viso 32 organizacijos, jos prieš sezoną turėjo nurodyti, kokios kategorijos žvaigždutės sieks. Šia iniciatyva yra siekiama organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklos tobulinimui ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų.

3 organizacijos siekė aukščiausios – 5 žvaigždučių – kategorijos, 9 organizacijos siekė keturių žvaigždučių, daugiausiai jų – 11 – teikė prašymus sertifikuotis trijų žvaigždučių kategorijai, 8 organizacijos taikėsi į 2 žvaigždutės kategoriją, o viena organizacija rinkosi vienos žvaigždutės kategoriją.

Tačiau sertifikavimo procesą užbaigė ne visos jį pradėjusios organizacijos – visus procesus atliko 30 organizacijų.

Organizacijos dar metų pradžioje pradėjo dokumentų teikimus skirtingų kategorijų žvaigždutėms gauti, o vėliau vyko vizitai į organizacijas. Į didžiausios kategorijos žvaigždutes pretenduojančios organizacijos buvo vizituojamos gyvai, su žemesnės kategorijos siekiančiomis organizacijomis buvo rengiami virtualūs susitikimai.

Organizacijas lankė skirtingų sričių ekspertai, kurie ir vertino organizacijų veiklą. Ekspertų komandą sudarė projekto vadovė Diana Jonaitienė, kuri taip pat yra atsakinga už organizacijų vadybinius ir infrastruktūros kriterijus, Deimantas Bička – atsakingas už visą sertifikavimo sportinę dalį ir treniravimo proceso kokybinius kriterijus bei Algirdas Kvalkauskas, kuris vertina sporto personalą, vaikų komandas ir vaikų saugumo ir gerovės užtikrinimą.

FC „Hegelmann akademija“ sulauks ir  papildomų metinių pajamų, kurios leis dar labiau puoselėti nuoseklų ir dėsningą darbą vaikų ugdyme. Mėlynai baltiems bus suteikiama metinė parama, kurios dydis sieks apie 9 tūkst. eurų.

Partneriai, kuriais didžiuojamės