Share Tweet

FC „Hegelmann akademija“ turės techninį direktorių

Buvęs „Kauno Žalgirio“ akademijos jaunimo komandų treneris Erikas Folkis jungiasi prie FC „Hegelmann akademijos“ – jis taps naujuoju akademijos techniniu direktoriumi bei treniruos akademijos vaikinų U-16 komandą.

„Mūsų siekiamybė gerinti treniruočių procesą ir jį nuolat stebėti. Norime, kad viskas vyktų kokybiškai ir mūsų akademijos auklėtiniai gautų maksimalų kiekį futbolo žinių. Nuolat ieškome galimybių kaip į trenerių kolektyvą pasikviesti kvalifikuotų ir patirties turinčių specialistų. Erikas šiuo atveju atitinka visus kriterijus ir esame laimingi, jog jis sukaupęs savo patirtį galės pasidalinti su mūsų akademikais“, – teigė akademijos direktorius Dainius Šumauskas.

Savo trenerio karjerą E. Folkis pradėjo prieš 10 metų Kauno FRK „Feniksas“ klube, vėliau dirbo Kauno rajono FM „Ąžuolas“, o pastaruosius metus prisidėjo prie „Kauno Žalgirio“ akademijos jaunimo ugdymo. Futbolo specialistas dirbo ir Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės treneriu štabe.

„Labai smagu prisijungti prie sparčiai augančios jaunos organizacijos ir tapti jos dalimi. Tai bus puiki vieta man perduoti savo žinias ir jas toliau gilinti bei tobulinti savo įgūdžius. Nekantrauju pradėti darbą kaip akademijos techninis direktorius ir U16 komandos vyr. treneris”, – sake E. Folkis.

Šiuo metu FC „Hegelmann akademija“ lanko beveik 200 berniukų ir mergaičių. Akademijoje veikia 8 amžiaus grupės – nuo 5 metų berniukų ir mergaičių iki šešiolikmečių vaikinų ir penkiolikmečių merginų.

Partneriai, kuriais didžiuojamės