Share Tweet

FC „Hegelmann“ futsal komandos vairas patikėtas ukrainiečiui

Naujai buriamos Kauno rajono FC „Hegelmann“ salės futbolo komandos vairas patikėtas specialistui iš Ukrainos Kirilui Krasij. Šis futsal treneris turi sukaupęs nemažą patirtį dirbant Lietuvoje ir tikisi ją perduoti mėlynai baltiems.

„Gavęs klubo direktoriaus Dainiaus Šumausko pasiūlymą ilgai nesvarsčiau. Ši organizacija mane sudomino iškart. Matau galimybę jauniems futsal žaidėjams čia tobulėti ir tai projektas ne vienam sezonui“, – kalbėjo K. Krasij.

Naujasis mėlynai baltų strategas – buvęs Ukrainos futsal čempionas 1996 metais, vėliau kaip treneris vadovavęs šios šalies aukščiausios lygos klubui iš Odesos – „Epicenter K Avangard”.

2019 metais treneris tapo Kauno „FK Vyčio“ vyriausiuoju specialistu. Su šia ekipa ukrainietis du sezonus iš eilės triumfavo Lietuvos salės futbolo A lygoje ir du kartus laimėjo taurės varžybas. Vėliau „Vyčiui“ tapus „Kauno Žalgiriui“ ukrainietis grįžo į gimtinę, o jį šioje ekipoje pakeitė dabartinis žaliai baltų treneris brazilas Dentinho.

Per šį laikotarpį specialistas iš Ukrainos dirbo ir kaip Lietuvos salės futbolo rinktinės trenerio asistentas.

„Taip, turiu patirties Lietuvoje, daugiau nei dvejus metus dirbau rinktinėje ir Kauno klube. Planuoju į komandą atvesti jaunus, talentingus žaidėjus, kurie bus orientuoti tik į futsalą. Tikiuosi, kad artimiausiu metu ši komanda taps konkurencinga futsal A lygoje. Mano ambicijos, sukurti komandą, kuri būtų konkurencija lygoje, sieksime tobulėti žingsnis po žingsnio“, – sakė ukrainietis.

Futsal A lygos startas planuojamas rugsėjo 23-24 dienomis.

Partneriai, kuriais didžiuojamės