Share Tweet

FC Hegelmann iškovojo dvi pergales ir žengė į paplūdimio futbolo čempionato ketvirfinalį

lff.lt

Liepos 6 dieną Kupiškyje sužaistos devynerios „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato rungtynės. Po jų grupių etapas buvo baigtas ir paaiškėjo visos keturios ketvirtfinalio poros.

A grupės nugalėtoja Kupiškio „Narjanta“ susikaus su Mažeikių „Olimpo SC“, daugkartinis čempionas Vilniaus IGOL – prieš Prienų KKSC, Panevėžio rajono „Dembava“ mes iššūkį vicečempionei „MV Team“ ekipai, o ketvirtoje poroje laukia dvi Kauno komandos – „Hegelmann“ ir „Aleksotas“. Ukmergės „Šiandien plotas“ liko už atkrintamųjų varžybų borto.

„Nepaisant nenusisekusio oro, turėjome tikrai puikų renginį. Prie to labai prisidėjo ir Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras. Ačiū jam už pagalbą“, – sakė Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

A grupėje trys komandos surinko po devynis taškus. „Narjantos“ pirmą vietą lėmė tarpusavio rungtynėse užtikrinta pergalė prieš „Aleksotą“. Po pralaimėjimo „Dembavai“ 4:7, kupiškėnams buvo reikalinga pergalė šešių įvarčių skirtumu. Misija neįmanoma po trijų Juozo Dudėno ir Darijaus Jakšio bei dviejų Redo Graičiūno įvarčių tapo realybe.

„Šiandien plotas“ ir Prienų KKSC tarpusavio rungtynes pasitiko po trijų pralaimėjimų iš eilės. Pergalės kaina – kelialapis į atkrintamąsias varžybas. Ukmergiškiai sėkmingiau pradėjo rungtynes (2:0), tačiau dar neįpusėjus antrajam kėliniui atsiliko jau 2:6. Gautinis rezultatas buvo 10:8 KKSC naudai, Ernestas Gerasimovas prie pergalės pridėjo penkis įvarčius.

B grupės nugalėtojais tapo IGOL atstovai. Jie po itin įtemptos kovos 8:7 nugalėjo „MV Team“ komandą bei 10:2 – „Olimpo SC“. Dvikovos su „MV Team“ pabaigoje rezultatas buvo 7:7, tačiau likus trims sekundėms buvo skirta pražanga bei baudos smūgis, kurį sėkmingai realizavo legionierius iš Latvijos Sergejus Vasiljevas.

Dar vieną pralaimėjimą „MV Team“ patyrė prieš „Hegelmann“ atstovus 5:6. Mindaugo Zlatkaus ir Jono Lebedevo vedami kauniečiai pirmavo 5:1, 6:3, tačiau Valerijaus Mižigurskio dublis trečiojo kėlinio viduryje jo atstovaujamą komandą priartino iki minimumo. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė, o visi trys paminėti žaidėjai rungtynėse pasižymėjo hetrikais.

„Hegelmann“ iškovojo ir dar vieną pergalę 8:4 prieš „Olimpo SC“. Pamatus pergalei šioje dvikovoje sudėjo Sahibas Mammadovas, kurio sąskaitoje – trys pirmajame kėlinyje pelnyti įvarčiai.

Lemiamas 2022 metų „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionato etapas liepos 16 dieną bus surengtas Ignalinoje. Tuomet paaiškės naujieji šalies čempionai.