Share Tweet

FC „Hegelmann“ moterims iš Pakruojo pergalės išsivežti nepavyko

Kauno rajono FC „Hegelmann“ moterų ekipa „Spark Energy moterų A lygos“ 9 ture turėjo tenkintis lygiosiomis, nors šiame mače ir buvo arti pergalės pagal žaidimą ir susikurtas progas. Pakruojyje vykusios rungtynes prieš Joniškio „Saned“ baigėsi lygiosiomis komandoms apsikeitus įvarčiais pirmajame ir antrajame kėliniuose.

Klaudijos Savickaitės treniruojama ekipa nuo pat dvikovos aktyviai organizavo atakas ir 22-ą minutę buvo apdovanotos už atkaklumą ir energiją. Įvartį mėlynai baltoms pelnė Karolina Zabolotnaja. Po pelnyto įvarčio kaunietės ir toliau nenustojo kontroliuoti žaidimo ir aktyviai žaisti prie šeimininkių vartų. Tolimais smūgiais viešnių gretose išsiskyrė Ema Kriaučiūnaitė.

Visgi antrasis kėlinys FC „Hegelmann“ ekipai prasidėjo ne taip kaip buvo planuota. Reta „Saned“ ataka baigėsi tiksliu smūgiu į Martynos Sventickaitės ginamus vartus. Po tokio dūrio kaunietės nesutriko ir toliau atkakliai siekė savo tikslo, bet varžovės kantriai ir užtikrintai gynėsi bei dažnai jas gelbėjo patikimas vartininkės Gretos Lukjančiukės žaidimas.

Antros iš eilės lygiosios mėlynai baltos leido iškovoti 8 tašką per 9 sužaistas čempionato rungtynes.

„Dar vienerios rugntynės, kuriose pasidalinome po tašką su varžovėmis.  Šį kartą galima sakyti vėl atidavėme taškus, nes kamuolį kontroliavome daugiau ir progas kūrėme dažniau, tačiau nesugebėjome išlaikyti koncentracijos visų rungtynių metu, todėl praleidome įvartį, kuris mums kainavo 2 taškus. Noriu padėkoti merginoms už kovą ir ryžtą, jos iki pat paskutinių minučių stengėsi ištaisyti situaciją“, – po dvikovos sakė trenerė K. Savickaitė.

Partneriai, kuriais didžiuojamės