Share Tweet

FC „Hegelmann“ moterų ekipa pasipildė penkiomis naujokėmis

Moterų A lygos tarpsezonio metu mėlynai baltų gretose įvyko permainų – komandą papildė penkios naujos futbolininkės.

Keturios iš jų atvyksta iš Joniškio „Saned“ klubo – Vestina Neverdauskaitė, Simona Petravičienė, Rusnė Šešplaukytė ir Dovilė Gailevičiūtė.

29 metų V. Neverdauskaitė – ilgametė Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės gynėja. Futbolininkė septynis sezonus atstovavo Saulės miesto klubui ir buvo šios ekipos kapitonė. Daugkartinė šalies čempionė A lygoje yra pelniusi 13 įvarčių ir kartu su Šiaulių klubu dalyvavo UEFA čempionių lygos atrankos turnyruose.

26-erių S. Petravičienė savo profesionalės karjerą taip pat pradėjo šalies čempionių gretose. Ten krašto saugė rungtyniavo nuo 2012 iki 2019 metų, vėliau dėl motinystės atostogų nežaidė, bet 2020 metų sezoną užbaigė FA „Šiauliai“ ekipoje. 2021 metų sezone futbolininkė vėl sugrįžo į „Gintros“ klubą. S. Petravičienė į rinktinę yra kviečiama nuo 2015 metų ir yra pelniusi penkis įvarčius atstovaudamą savo šaliai.

Mėlynai baltų klubą papildė ir dar viena ilgametė „Gintros“ futbolininkė – 26 metų vidurio saugės pozicijoje rungtyniaujanti D. Gailevičiūtė. Su Šiaulių klubu futbolininkė 10 kartų tapo Lietuvos čempione, o pernai metų pradžioje sukirto rankomis su Italijos Serie B lygoje rungtyniaujančia ASD „Pink Sport Time“ klubu. Šiame klube ji sužaidė trejas rungtynes ir dėl traumos grįžo į Lietuvą.

„Hegelmann“ klubą taip pat papildė ir dar vieną šiaulietė – 17-metė R. Šešplaukytė. Žaidėja jau yra spėjusi debiutuoti moterų A lygoje ir yra nuolat kviečiama į Lietuvos merginų U19 rinktinę.

23 metų P. Potapova į Kauną atvyksta po 2,5 metų praleistų be futbolo. 2018-2020 m. sezonus ji rungtyniavo Vilniaus MFA „Žalgiris“ ekipoje, bet tada jos karjerą sustabdė nelengva trauma, po kurios vidurio saugė netgi galvojo baigti karjerą.

Iš Jonavos kilusi futbolininkė šalies aukščiausioje lygoje debiutavo būdama vos 14-metų Jonavos EOS „Aušros“ ekipos gretose. Vėliau žaidėja persikėlė į Šiaulių „Gintros“ klubą ir ten rungtyniavo ne pilnus du sezonus iki 2018 metų rudens. P. Potapova buvo nuolat kviečiama į įvairaus amžiaus merginų rinktines, o taip pat ir nacionalinę rinktinę.

FC „Hegelmann“ naujokės jau spėjo debiutuoti naujoje komandoje per LMFA Žiemos taurės turnyro rungtynes prieš FK „Vilnius“ ekipą. Šį šeštadienį jos vėl išbėgs į aikštę, kuomet mėlynai baltos mes iššūkį daugkartinėms Lietuvos čempionėms.

 

Partneriai, kuriais didžiuojamės