Share Tweet

Felipe Brisola grįžta – atstovaus FC „Hegelmann“

Po metų pertraukos į futbolo aikštę grįžta saugas iš Brazilijos Felipe Brisola. Šiame sezone patyręs futbolininkas prisidės prie Kauno rajono FC „Hegelmann“ ir padės šiam klubui siekti savo tikslų.

33 metų žaidėjas buvo neabejotinas Vilniaus „Riterių“ lyderis 2022-2023 metų sezonuose, bet pernai buvo priverstas sustabdyti savo karjerą dėl sunkios traumos.

„Nebuvo lengva išsiskirti su futbolu, kuomet gauni tokią traumą, turi dirbti labai sunkiai, jog sugrįžtum vėl į aikštę. Dirbau daug ir sunkiai, esu profesionalas, žinau ką reikia daryti, klausiau daktarų, kineziterapeutų, kurie man vėl padėjo atsistoti ant kojų ir pasiruošti žengti atgal į futbolo aikštę“, – metus be futbolo prisiminė mėlynai baltų naujokas.

Anksčiau brazilas tris sezonus spindėjo „Riga FC“ klube su kuriuo tris metus iš eilės laimėjo Latvijos čempionatą.

2011 metais profesionalo karjerą pradėjęs F. Brisola penkerius metus atstovavo gimtosios Brazilijos klubams, kol jį pastebėjo Bulgarijos Plovdivo „Botev“ klubas. Dvejus metus sužaidęs Bulgarijoje, mėlynai baltų naujokas persikėlė į „Riga FC“ klubą, kuriame per trejus su puse metų sužaidė 102 rungtynes, pelnė 18 įvarčių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Aš labai džiaugiuosi vėl galėdamas grįžti į futbolo aikštę, tikiuosi, jog šioje komandoje vėl galėsiu mėgautis futbolu. Su nekantrumu laukiu pirmųjų rungtynių kada vėl galėsiu pajusti adrenaliną. Esu laimingas radęs gerą klubą, kuris turi gerų žaidėjų bei puikų trenerių kolektyvą.

Šio sezono „Hegelmann“ komanda turi daug žaidėjų, kurie pasižymi kovotojų dvasia, puikiai juda aikštėje ir yra taktiškai gerai paruošti. Jaučiasi, jog komandoje nėra tokių žaidėjų, kurie tingėtų daryti savo darbą, visi padeda vieni kitiems“,– sakė F. Brisola.

„Aš matau, kurie žaidėjai komandoje yra lyderiai su kamuoliu ir išsiskiria savo individualiais sugebėjimas ir tie, kurie daugiau vadovauja komandai rūbinėje. Atėjau čia, jog tapčiau vienu iš lyderiu ir padėčiau komandai ir ypač jauniems žaidėjams ir tai aš įrodysiu savo veiksmais aikštėje ir geru pavyzdžiu“, – kalbėjo FC „Hegelmann“ naujokas.

Partneriai, kuriais didžiuojamės