Share Tweet

„Hegelmann” antrus metus iš eilės neperšoko paplūdimio futbolo čempionato ketvirfinalio

Savaitgalį Ignalinoje įvyko lemiamas Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas, po kurio paaiškėjo, kad dvyliktus metus iš eilės stipriausia šalies komanda yra Vilniaus IGOL.

Tuo tarpu Kauno rajono FC „Hegelmann” antrus metus iš eilės nusileido savo varžovams ketvirfinalyje. Šį kartą mėlynai balti po atkaklios kovos ir pratęsimo 4:7 turėjo pripažinti Kauno „Aleksoto” pranašumą. Tris įvarčius „Hegelmann” pelnė žaidžiantysis treneris iš Azerbaidžano Sahibas Mammadovas, vieną pridėjo vokietis Oliveris Romrigas.

Šiemet „Stiklitos” paplūdimio futbolo čempionate dalyvavo 9 komandos, o etapai vyko Prienuose, Kupiškyje ir finalinis Ignalinoje. Mėlynai balti pirmajame ture po pratęsimo nusileido būsimiems čempionams IGOL, bet antrajame etape šventė pergales prieš Vilniaus „MV Team” ir  Mažeikių „Olimpo SC“.

„Manau, jog Lietuvos paplūdimio futbolo lygis kyla su lyg kiekvienais metais. Šiemet „Hegelmann” komandai grupių etape pasitaikė stiprūs varžovai, labai mažai trūko, jog švęstume tris pergales, bet keitimų stygius to neleido padaryti, tiesiog pritrūko jėgų. Ketvirfinalyje susitikome su „Aleksoto” komanda, kurios gretose trys stiprūs Lietuvos rinktinės žaidėjai. Iki pratęsimo su varžovais kovojome nenusileisdami jiems, deja per pratęsimą išseko jėgos ir pristigo koncentracijos. Šį sezoną beliko kovoti dėl paplūdimio futbolo taurės, pasistengsime bent ją iškovoti mėlynai baltiems”, – kalbėjo Lietuvos rinktinės ir „Hegelmann” žaidžiantysis treneris S. Mammadovas.

Rugpjūčio 6 dieną Palangoje bus surengtas baigiamasis sezono akordas – paplūdimio futbolo taurės varžybos, kuriose dalyvaus ir „Hegelmann” ekipa.

Partneriai, kuriais didžiuojamės