Share Tweet

„Hegelmann“ atstovai laimėjo reguliarųjį „Esporto A lygos“ sezoną

Alyga.lt

Kovo 26 d. įvyko antrasis „Esporto A lygos“ turas. Jame varžėsi 10 klubų, kurie po antrą kartą sužaidė tarpusavyje. Pirmąjį lygos reguliarųjį sezoną laimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ klubas, kuriam atstovavo Domas Burba ir Raidas Leonas.

Kauniečiai kluptelėjo tik kartą per 18 rungtynių ir kartu su Vilniaus „Žalgiriu“ (Paulius Janušonis), Marijampolės „Sūduva“ (Aironas Baniulis) ir Telšių „Džiugu“ (Šarūnas Petkevičius) pateko į kitą etapą.

Galutinė reguliariojo „Esporto A lygos“ sezono turnyro lentelė:

1. Kauno rajono „Hegelmann“
2. Marijampolės „Sūduva“
3. Vilniaus „Žalgiris“
4. Telšių „Džiugas“
5. „Panevėžys“
6. „Kauno Žalgiris“
7. „LTU Republic“
8. Vilniaus „Riteriai“
9. FA „Šiauliai“
10. Gargždų „Banga“

Trečiasis lemiamas „Esporto A lygos“ etapas vyks gegužės 6 d., kuriame klubai pusfinaliuose ir finaluose žais iki dviejų pergalių. Lygos čempionas ir finalininkas džiaugsis ne vien stipriausio Lietuvos esporto futbolo klubo titulu, bet ir kelialapiu į FIFA Global Series „Play-In“ etapą.

Pusfinaliuose žaisiančios poros:

1. „Hegelmann“ – „Džiugas“

2. „Sūduva“ – „Žalgiris“

Apie pirmą ratą ir organizacinę dalį savo mintimis pasidalino ir LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

„Norime padėkoti klubams ir žaidėjams, kurie skyrė ženklų laiko tarpą – ruošiantis reguliariojo sezono varžyboms. Krūvis buvo tikrai didelis, kuris pareikalavo iš žaidėjų taktinių ir fizinių savybių viso šio maratono metu. Džiaugiamės mūsų finaliniu ketvertu, kuris įrodė pranašumą prieš kitus klubus šį sezoną ir toliau tęs kovą atkrintamosiose varžybose“, – sakė E. Abromavičius.

Partneriai, kuriais didžiuojamės