Share Tweet

„Hegelmann” B pasiekė pirmąją sezono pergalę

Parengė: Gvidas Jonušas

Vėlyvą penktadienio vakarą, FC „Hegelmann” B ekipa, vadovaujama trenerio  Tado Vilkevičiaus sužaidė antrąsias II lygos rungtynes. Namų stadione buvo priimti svečiai iš Utenos.

Po patirto pirmojo pralaimėjimo, tikslas buvo vienintelis – laimėti rungtynes ir pelnyti pirmuosius sezono taškus. Mėlynai balti užtikrintai iškovojo pergalę 2:0 (1:0) ir įsirašė pirmąjį sezono laimėjimą prieš Utenos „Utenio” komandą.

Prasidėjus rungtynėms, nuo pirmų minučių, mėlynai balti pradėjo aukštu presingu, spausdami varžovus jų aikštės pusėje ir imdami kontrolę į savo rankas. Jau 9-tą susitikimo minute, po greitos atakos iš gynybos ir tikslaus Simo Gedžiūno perdavimo iš krašto, komandą į priekį išvedė Nedas Dabužinkas.

Toliau nemažindami tempo, FC „Hegelmann” B komanda, vieną po kitos kūrė pavojingas atakas, tačiau Utenos „Utenio” komandą gelbėjo vartininkas ir daugiau pasižymėti pirmajame kėlinyje nepavyko.

Teisėjui sušvilpus antro kėlinio pradžią, svečiai ėmėsi iniciatyvos ir bandė diktuoti savo žaidimą. Utenos komanda kūrė atkas kraštais, bet dėmesinga ir užtikrinta FC „Hegelmann” B gynybos linija neleido varžovams artintis prie namų vartų.

Antrajame kėlinyje aikštėje vyko apylygė kova. Abi komandos kūrė atakas ir ieškojo savo progų pasižymėti, bet galutinį tašką šiose rungtynėse 90-tą minutę padėjo komandos kapitonas Simas Gedžiūnas, o jam rezultatyvų perdavimą atliko po keitimo išėjęs Nedas Masaitis.

„Šiandien turėjome labai kokybiškas rungtynes, sužaidėme išties neblogai. Vaikinai atidavė daug jėgų, matėsi, kad dėjo dideles pastangas. Visi laikėsi susitarimų, kuriuos turėjome išsikėlę prieš rungtynes. Smagu, kad po tų susitarimų pelnėme įvarčius. Labai saldi pergalė. Ši pergalė pirma prieš Utenos klubą, iki tol nepavykdavo mūsų komandai laimėti. Labai džiaugiuosi dėl vaikinų, kadangi per treniruotes dirbame sunkiai ir tai yra atpildas už visas pastangas.

Žiūrint į ateitį, ši komanda dar turi potencialo, ne visus žaidėjus turime su savimi, todėl bus galime pridėti dar kokybės”, – po pergalės pasidžiaugė komandos vyr. treneris Tadas Vilkevičius.

Kitas rungtynes T. Vilkevičiaus auklėtiniai vėl žais namuose, balandžio 13 dieną, 21:00 val. prieš „Jonava“ B.