Share Tweet

„Hegelmann“ B pratęsė savo pergalių seriją

Parengė Gvidas Jonušas

Balandžio 13 dieną, II lygos trečiajame ture, savo namų aikštėje FC „Hegelmann“ B komanda, vedama vyriausiojo trenerio Tado Vilkevičiaus susitiko su varžovais iš Jonavos.

Šioje dvikovoje minimaliu rezultatu, mėlynai balti įrodė savo pranašumą ir nugalėjo savo priešininkus FC „Jonava“ B komandą 2:1 (2:0) ir pratęsė savo pergalių seriją.

Tai jau tampa įprasta FC „Hegelmann“ B ekipos rungtynių pradžia. Greitas spaudimas nuo pirmų susitikimo minučių, aukštas presingas varžovų aikštės pusėje ir pasiekiamas greitas įvartis. Jau 3-ią varžybų minutę, po puikaus aukšto perdavimo atlikto Roberto Bolotov, puikiu smūgiu galva, kamuolį į vartų tinklą nukreipė Simas Gedžiūnas, palikęs Jonavos komandos vartininką stovėti vietoje.

Mėlynai baltų apgultis tęsėsi ir toliau. Pavojingomis atakomis ir smūgiais grasindami svečių vartams, neleisdami ilsėtis priešininkų gynybos linijai, 18-tą minutę namų šeimininkai padvigubino rezultatą. Grėsmingu prasiveržimų į baudos aikštelę įsiveržęs Rokas Rasimavičius uždirbo 11 metrų baudinį, kurį pats tiksliu smūgiu ir realizavo, nepalikdamas jokių šansų varžovų vartininkui.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai, šeimininkai galėjo pelnyti  dar ne vieną įvarti, tačiau pritrūko tikslumo atakos užbaigimuose ir pirmasis kėlinys baigėsi 2:0  FC „Hegelmann“ B vyrų naudai.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo vangiai. Varžovai pasinaudoję laisvomis erdvėmis veržėsi į aikštelę ir po neapdairios mėlynai baltų klaidos, Jonavos futbolo klubas 57-tą minutę sušvelnino rezultatą. Po pasiekto įvarčio, komandų žaidimas išsilygino.

Antrajam kėliniui artėjant į pabaigą, mėlynai balti parodė savo charakterį bei kovingumą. Susigrąžinę kamuolio kontrolę, išsaugojo rezultatą ir rungtynes užbaigė solidžia pergale.

Kitas rungtynes T. Vilkevičiaus auklėtiniai žais išvykoje, gegužės 1 diena, Vilniuje prieš FK „Žalgiris“ C komandą.