Share Tweet

„Hegelmann” B sezoną atidarė rezultatyviu pralaimėjimu

Parengė G. Jonušas

Sekmadienį, balandžio 3 dieną, buvo pažymėtas FC „Hegelmann“ B ekipos startas šių metų II lygos pirmenybėse. Jos mėlynai baltų dubleriams prasidėjo iškart nuo varžovo, kuris šiemet kelia itin aukštus tikslus – Joniškio FK „Saned“.

Tado Vilkevičiaus auklėtiniai pirmąsias rungtynes žaidė namie, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos stadione, nors formaliai buvo šių rungtynių svečiai.

Nuo pat pirmų minučių mėlynai balti turėjo kamuolio kontrolę ir jau 2-ą susitikimo minutę po puikaus perdavimo iš krašto Simas Gedžiūnas nuginklavo Joniškio komandos vartininką.

Komanda ir toliau nemažino tempo bei grąsino varžovų vartams pavojingomis atakomis. Po varžovų pakelto kampinio 27-ą minutę rezultatas tapo lygus ir beveik po penkių minčių, kontratakos metu, 31-ą minutę varžovai pelnė antrąjį savo įvartį ir išsiveržė į priekį.

Tačiau  netrukus, po puikaus Deno Gudaičio prasiveržimo dešiniuoju kraštu ir atlikto perdavimo 36-ą minutę, kamuolį į vartus pasiuntė Denisas Bradulis.

Iki kėlinio pabaigos mėlynai balti sukūrė dar keltą pavojingų atakų, tačiau po neišnaudotų progu pasižymėti nepavyko.

Prasidėjus antram kėliniui, jau 51-ą minutę varžovai išsiveržė į priekį, tačiau FC „Hegelmann“ B vyrų komandą nepasimetė ir aktyvaus spaudimo dėka po Gvido Jonušo smūgio į vartų plotą, Joniškio komandos vartininkas nesugebėjo sugauti kamuolio ir įsimetė jį į savo vartus ir 54-ą minutę rezultatas tapo vėl lygus.

Beveik įpusėjus antrajam kėliniui 60-ą susitikimo minutę po gynyboje padarytos grubios klaidos „Saned“ komanda įsiveržė į priekį, po kurio sekė ir antrasis varžovų įvartis, pelnytas 71-ą minutę.

Nors mėlinai balti spaudė savo varžovus ir kontroliavo kamuolį bei stengėsi atsitiesti po praleistų įvarčių, teko pripažinti labiau patyrusių varžovų pergalę ir nusileisti rezultatu 5:3.

Kitas rungtynes T. Vilkevičiaus auklėtiniai vėl žais namuose, balandžio 8 dieną, 21:00 val. prieš Utenos „Utenį“.