Share Tweet

„Hegelmann” B sugrįžo į pergalių kelią

Kauno rajono „Hegelmann” antroji komanda nutraukė pergalių sausrą ir namie įtikinamai 6:1 įveikė Telšių „Džiugo” B ekipą. Tai buvo trečioji Tado Vilkevičiaus treniruojamos komandos pergalė. Prie jos dubliais prisidėjo Tanas Petukauskas ir po beveik metų sugrįžęs nigerietis Omokhafe Thomas. Po įvartį pelnė Lukas Jonaitis ir Rokas Juodis.

„Labai ilgai laukta pergale, kuria labai džiaugiamės. Manau, kad rungtynių rezultatas atspindi rungtynių kontekstą. Nuo pat pirmosios rungtynių minutes, užtikrintai kontroliavome žaidimą, turėjome milžinišką kamuolio kontrolę ir teritorinę persvarą. Du dalykai, kurie netenkina šiose rungtynėse yra tai, jog eilinį kartą praleidžiame įvarti iš 11 m. baudinio ir, kad ir kaip keistai skambėtų – progų realizacija. Rungtynes privalėjome užbaigti jau pirmajame kėlinyje, o apskritai pelnyti dviženklį įvarčių skaičių. Daugybę situacijų vienas prieš vartininką, 4-5 kartus pataikyta į vartų konstrukcijas …

Apskritai noriu pasidžiaugti, jog vaikinai gerai dirba treniruotėse, yra motyvuoti ir tai duoda vaisių. Pagaliau komandoje turime sveiką konkurenciją dėl vietos sudėtyje ir netgi rungtynių paraiškoje, kas absoliučiai visus žaidėjus verčia stengtis labiau”, – kalbėjo T. Vilkevičius.

Kitas rungtynes „Hegelmann” B žais rugpjūčio 21 dieną išvykoje prieš Vilniau FM „Ateitis” futbolininkus.