Share Tweet

„Hegelmann” Futsal A lygos 2 ture iškovojo istorinį tašką

LFF.lt

Po skausmingo krikšto (0:10) prieš „Kauno Žalgirį“, Kauno rajono „Hegelmann“ salės futbolininkai akistatą su „Bruklinu“ baigė lygiosiomis 4:4. Itin permainingose rungtynėse lemiamą žodį tarė Lukas Sipavičius, išlyginamąjį įvartį pelnęs likus kiek daugiau nei minutei iki susitikimo pabaigos.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais iš artimojo nuotolio, o likus trims minutėms iki pertraukos už šeštąją „Hegelmann“ pražangą buvo skirtas dešimties metrų baudinys. Jo realizuoti vilkaviškiečiai nesugebėjo, o netrukus jie dar ir praleido Dominyką Daunoravičių, antrąkart išvedusį „Hegelmann“ į priekį.

Po pertraukos darbo ėmėsi pirmojo turo MVP Ignas Raštutis. Nors šįsyk „Bruklino“ puolėjas įvarčių nepelnė, tačiau dviem rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie to, kad jo atstovaujama komanda panaikintų varžovų pranašumą.

Likus žaisti mažiau nei keturias minutes, Francisco Da Silva realizavo dešimties metrų baudinį ir pirmąkart Vilkaviškio ekipa išsiveržė į priekį. Vis tik, kauniečiai pakeitė vartininką penktu žaidėju ir tai davė rezultatą, kai L. Sipavičius smūgiu beveik iš aikštės vidurio rezultatą išlygino.

Įvarčiai: D. Daunoravičius 2, T. Pivovaras, L. Sipavičius; G. Čibirka, Francisco Gustavo, R. Ribeiro, F. Da Silva.