Share Tweet

„Hegelmann“ moterų ekipa lieka turnyro lentelės trejete

LFF.lt

Bronzos medalių siekiančios Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkės 4:0 nugalėjo „Bangą“ ir toliau koja kojon žengia su „Vilniumi“.

Akistatą su „tigrėmis“ kaunietės pradėjo uždirbtu ankstyvu baudiniu. Prie žymos stojo Milda Liužinaitė, kurios į kampą smūgiuotą kamuolį Karolina Curukova atrėmė. Vis tik, pagalbos nesulaukusi „Bangos“ vartininkė po pakartotinio Mildos Liužinaitės smūgio buvo priversta traukti kamuolį iš tinklo.

Pasiektas įvartis žaidimo praktiškai nepakeitė. Jautėsi, jog „Hegelmann“ yra arčiau antrojo įvarčio ir jį anksčiau ar vėliau pasieks. Sužaidus 35 minutes, tą antrąjį įvartį gražiu tolimu smūgiu pelnė Ema Kriaučiūnaitė.

Po pertraukos savo žodį tarė Simona Petravičienė ir Klaudija Savickaitė. Įdomu tai, kad abi futbolininkės pasižymėjo praktiškai iš to paties taško, maždaug iš 16 metrų, smūgiuodamos į dešinįjį kampą.