Share Tweet

„Hegelmann“ moterys iškovojo užtikrintą pergalę Gargžduose

LFF.lt

Šiame sezone „TransINVEST“ ir „Hegelmann“ ekipos žaidžia, tarsi, susitarusios. Jei laimi viena – laimi ir kita, pralaimi viena – pralaimi ir kita. Šeštas čempionato turas buvo ne išimtis: laimėjo ir „TransINVEST“, ir „Hegelmann“.

Kauno rajono atstovės lankėsi Gargžduose, kur susitiko su tris taškus iki šiol iškovojusiomis „Bangos“ atstovėmis. Tigrės savo sąskaitos nepapildė ir dar vienas rungtynes, o „Hegelmann“ savo pergalę iškovojo visiškai pelnytai.

Pirmasis dvikovos įvartis krito sužaidus pusvalandį. Prie „Bangos“ vartų buvo skirtas kampinis, o kamuolį nuo gairelės kėlusi Justina Baltrūnaitė efektingai įsuko jį į vartus.

Prabėgo vos keturios minutės, o gargdžiškės darsyk prisižaidė. Neatlaikiusios varžovių spaudimo, jos atidavė kamuolį Agnei Žėglevičiūtei, ši baudos aikštelėje pratęsė ataką su Paulina Potapova, kuri dar porą metrų parideno kamuolį Mildai Liužinaitei, netrukus pasiuntusiai kamuolį į vartų tinklą.

Darsyk Hegelmann“ komandos kapitonė triumfavo antrojo kėlinio viduryje, kai įpusėjus antrajam kėliniui ją sėkmingai vieną prieš vieną išvedė Simona Petravičienė. Užtikrintai smūgiavusi M. Liužinaitė skirtumą užaugino iki 3:0. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė.