Share Tweet

„Hegelmann“ nutraukė „Džiugo” prakeiksmą ir iškovojo 8-ą pergalę

alyga.lt

Šeštasis kartas nemelavo – pirmame trejete žengiantis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas pirmą kartą Lietuvos čempionate nugalėjo Telšių „Džiugą“.

14-ojo turo dvikovoje namuose mėlynai balti užtikrintai 2:0 nugalėjo Žemaitijos ekipą, kuri patyrė aštuntą nesėkmę šiemet.

Rungtynių pradžia šeimininkams susiklostė sėkmingai. 11-ąją minutę Thompsonas Gavi atliko perdavimą iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę, kur du džiugiečių gynėjai nesėkmingai išmušė kamuolį – tuo pasinaudojęs Augustinas Klimavičius pelnė trečią įvartį šiemet.

Išsiveržę į priekį „Hegelmann“ futbolininkai išlaikė iniciatyvą bei porą kartų buvo arti antrojo įvarčio. Gero šanso neišnaudojo galva smūgiavęs Vilius Armanavičius, taip pat į vartų plotą iš puikios padėties nepataikė Thompsonas Gavi.

Po pertraukos Andriaus Skerlos kariauna labai užtikrintai kontroliavo situaciją bei 62-ąją minutę pasižymėjo antrą kartą – tą po Th. Gavi perdavimo stipriu smūgiu atliko Vilius Armanavičius. Saugui tai buvo penktasis įvartis šiame sezone.

„Džiugas“ atakos tapo kiek pavojingesnės aikštėje pasirodžius Ivo Brazui, o šeimininkai turėjo nuostabią progą akistatos pabaigoje. Nuo Alexo Souzos atšokęs kamuolys atsimušė į skersinį, jį netrukus smūgiavo Ibrahmas Olaosebikanas ir, pastarojo apmaudui, Misaki Sato apmaudžiai atsidūrė ant vartų linijos.

Po šios pergalės Kauno rajono klubas turi 29 taškus, džiugiečiai su 8 taškais žengia devinti.