Share Tweet

Hugo Figueredo paskutinę minutę išplėšė tašką mače prieš „Bangą”

alyga.lt

Rezultatyvus 9-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas buvo sužaistas Laikinojoje sostinėje, kur Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa sužaidė lygiosiomis2:2 su Gargždų „Banga“.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 3-iąją minutę, kai greitoje atakoje po Pijaus Srėbaliaus perdavimo taiklus buvo Valdas Paulauskas. Greitu metu gargždiškiai bėgo į dar vieną ataką, tačiau iš Cesinhos perdavimo sulaukęs P. Srėbalius nepasižymėjo. Vos po minutės pavojingą smūgį kaire koja atliko Klaudijus Upstas, kamuolys skriejo į vartų konstrukciją.

18-ąją minutę Leo Ribeiro suklaidino keletą varžovų bei atliko smūgį, kamuolys patogiai atšoko už baudos aikštelės ribų buvusiam Domantui Antanavičiui, pastarojo bandymas iš toli virto įvarčiu.

54-ąją minutę po puikaus Steve’o Kingue perdavimo pasižymėti galėjo Njoya Abdelas Kaderas – pastarasis bandė perkelti vartininką, tą jis padarė sėkmingai, tačiau savo ekipą išgelbėjo Antonio Lara. Kitoje atakoje pavojingai žaidė kelis varžovus suklaidinęs Vilius Piliukaitis, jo spirtas kamuolys prariedėjo šalia vartų konstrukcijos.

73-iąją minutę po pakelto kampinio galva smūgiavo P. Popescu, jo smūgį sustabdė ant vartų linijos buvęs Dovydas Norvilas.

Rezultatyvią ataką svečiai surengė 76-ąją minutę – daug erdvės turėjęs Matas Ramanauskas nuostabiu tolimu smūgiu savo ekipą išvedė į priekį. Susitikimo pabaigoje P. Popescu atliko pavojingą baudos smūgį, tiesa, iki tikslo šiek tiek pritrūko.

Visgi, paskutinės atakos metu svečių baudos aikštelėje kilo gaisras, kurio nugesinti nepavyko – kamuolys patogiai atšoko Hugo Figueredo, brazilo šūvis buvo vaisingas.

Po 9-ojo turo Andriaus Skerlos auklėtiniai su 15 taškų rikiuojasi antri, savo ruožtu, „Banga“ savo sąskaitoje turi 11 taškų bei užima 6-ąją poziciją.