Share Tweet

Išrink kovo mėnesio mėlynai baltų žaidėją

Mėlynai baltų kovo mėnesio žaidėju pretenduoja tapti – Vilius Armanavičius, Salifas Cisse ir Samuelis Odeoyibo.

Komandos kapitonas Vilius Armanavičius turėjo puikų mėnesį – pelnė įvartį ir nulėmė pergalę Kauno derbyje bei du kartus atliko rezultatyvius perdavimus savo komandos kolegoms. Vilius kovo mėnesį rinko 207 „Instat“ naudingumo vidurkį.

Dar didesnį nei Vilius naudingumo vidurkį kovą turėjo Samuelis Odeoyibo – 238. Gynėjas iš Nigerijos taip pat rungtyniavo beveik be keitimų ir sužaidė 344 minutes (trečias komandoje)

Kovo mėnesio x faktoriaus prizas galėtų atitekti prancūzui Salifui Cisse. Jis neturėjo didelio naudingumo vidurkio (170) ir sužaidė vos 98 minutes per 4 rungtynes, tačiau spėjo atlikti lemiamą rezultatyvų perdavimą prieš „Kauno Žalgirį” bei pelnė vienintelį įvartį mače su „Šiauliais”.

Už šiuos tris pretendentus sirgaliai turės galimybę balsuoti socialiniame tinkle Facebook iki balandžio 4 d., 10:00 val. ryto.