Share Tweet

Istorinė FC „Hegelmann” moterų ekipos pergalė

Kauno rajono` moterys pasiekė istorinę pergalę „Spark Energy” moterų A lygoje. Klaudijos Savickaitės vadovaujama ekipa gegužės 8-ąją namie rezultatu 2:0 pranoko lygos debiutantes Joniškio FK „Saned”.

Rungtynių pradžia priklausė aikštės šeimininkėms. 8-ą minutę viešnių vartams pagrasino Karolina Zabolotnaja, o 17-ą minutę perspektyvų smūgį atliko Judita Sabatauskaitė. Kiek vėliau puikų perdavimą iš Agnės Žėglevičiūtės gavusi „Hegelmann” atakų lyderė J. Sabatauskaitė  išvedė mėlynai baltas į priekį.

Pirmajam kėliniui einant į pabaigą varžovių vartininkę smūgiais galva patikrino komandos kapitonė Milda Liužinaitė bei įvarčio autorė J. Sabatauskaitė.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo labai pavojingu J. Sabatauskaitės smūgiu, kuris skriejo vos vos virš vartų. Vėliau labai arti įvarčio buvo ir Rusnė Makarevičiūtė, bet vartininkė suspėjo pirma prie kamuolio.

71-ą minutę vėl pirma prie kamuolio J. Sabatauskaitė, bet šį kartą smūgiui trajektorija buvo labai nepatogi ir kamuolys skriejo šalia vartų. Po keletos akimirkų varžovės sukūrė pirmą ir vienintelį pavojingą išpuolį prie šeimininkių vartų. Laimei, viskas baigėsi gerai.

Vis dėlto varžovėms iš Joniškio nepavyko pasižymėti, o mėlynai baltos džiaugėsi dar kartą, kuomet per teisėjo pridėtą laiką tiksliu smūgiu pasižymėjo Ema Kriaučiūnaitė.

FC „Hegelmann” moterų komanda šventė pirmąją pergalę „Spark Energy” moterų A lygoje ir nutraukė nesėkmingą 3 rungtynių pradžią. Kitas rungtynes mėlynai baltos žais išvykoje, Gargžduose, kur susitiks su pergalės skonio dar nepatyrusia „Banga”.