Share Tweet

Įvarčių fiestoje mėlynai balti įveikė čempionus

alyga.lt

Rezultatyvus 5-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas buvo sužaistas Kaune, kur vietos ekipa nugalėjo svečius iš „Panevėžio“ – 6 įvarčių fiestoje rezultatu 4:2 triumfavo stulbinantį puolimą sezono pradžioje demonstruojantis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas.

Pirmoje kėlinio pusėje ekipos daug progų neturėjo – Leo Ribeiro ir Patricko Popescu smūgiai buvo blokuoti, rumuno bandymas galva taip pat buvo netikslus.

Kauniečiams ledus pralaužti pavyko 30-ąją minutę, kai Vytautas Černiauskas buvo nuginkluotas puikų reidą į baudos aikštelę atlikusio Klaudijaus Upsto. Tiesa, vos po kelių minučių Vilius Armalas prasižengė baudos aikštelėje, Nicolasas Gorobsovas nutraukė panevėžiečių sausrą atakos smaigalyje bei realizavo baudinį.

36-ąją minutę „Hegelmann“ klubas rezultatą vėl persvėrė į savo pusę – po puikaus Domanto Antanavičiaus perdavimo įvarčiu išsiskyrė P. Popescu.

Antroje susitikimo pusėje sužaidus 10 minučių, į „Panevėžio“ vartus krito dar vienas įvartis, jo autoriumi tapo smūgį iš toli į vartų kampą atlikęs Denisas Bošnjakas. Vos po kelių minučių savo baudos aikštelėje prasižengė Linas Klimavičius, baudinį realizavo Samuelis Odeoyibo.

60-ąją minutę svečiai rezultatą kiek sušvelnino, kai po Jeffrey Sarpongo perdavimo taikliu smūgiu galva pasižymėjo Noelis Mbo. 72-ąją minutę Gino Lettieri kariauna atsilikimą galėjo kirsti pusiau, tačiau standartinės situacijos metu kilęs pavojus vaisių nedavė.

Tiksint paskutinėms dvikovos minutėms savąjį šansą turėjo Artemas Ščedras, ukrainičio šūvis skriejo tiesiai į priešininkų vartininką.

Po 5-ojo turo Andriaus Skerlos auklėtiniai su 10 taškų žengia 2-oje pozicijoje, niekaip iš duobės neišlipantas „Panevėžys“ su 2 taškais lieka paskutinėje turnyro lentelės vietoje.