Share Tweet

Kapitonas šeštą kartą atsidūrė simbolinėje turo komandoje

alyga.lt

„Optibet A lygos“ 29-ojo turo rinktinėje atsidūrė penkių skirtingų komandų žaidėjai.

Mantas Bertašius (Gargždų „Banga“): 22-ejų vartų sargas šiemet debiutavo Lietuvos čempionate ir yra sužaidęs 9 mačus. Pastarojoje dvikovoje su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa M. Bertašius atrėmė 6 varžovų smūgius ir prisidėjo prie gargždiškių pasiektų gana netikėtų lygiųjų.

Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): Dešiniojo krašto gynėjas žaidžia išties solidų liepos mėnesį ir jį įprasmino pirmuoju sezono įvarčiu, kuris buvo pasiektas mače prieš Telšių „Džiugą“. Su savo užduotimis gynyboje V. Borovskis taip pat tvarkėsi solidžiai.

Mauricio Pinto (Gargždų „Banga“): „Bangai“ teko daug gintis ir legionierius iš Brazilijos tą darė sėkmingai. M. Pinto laimėjo 88 proc. dvikovų „ant žemės“ (7/8) bei visas 5 dvikovas „antrame aukšte“, taip pat – gynėjas atliko 3 smūgius į vartus.

Linas Klimavičius („Panevėžys“): Į rikiuotę grįžęs vidurio gynėjas praėjusią savaitę turėjo nelengvą dvikovą su „Kauno Žalgiriu“. Panevėžietis sėkmingai darbavosi gynyboje, buvo pavojingas standartinių padėčių metu ir ne kartą taisė komandos draugų klaidas.

Jeffrey Sarpongas („Panevėžys“): Universalumu pasižymintis patyręs futbolininkas šiemet žaidė ne vienoje pozicijoje, o rungtynėse prieš žalgiriečius tą darė kairiajame gynybos krašte. J. Sarpongas rungtyniavo užtikrintai ir po jo perdavimo Edvinas Girdvainis nukreipė kamuolį į savo vartus.

Rokas Filipavičius (Vilniaus „Riteriai“): Iš Klaipėdos kilęs saugas „Riterių“ gretose vaidina vis svarbesnę rolę ir liepos mėnesį žaidžia puikiai. Būtent šio futbolininko taiklus smūgis galva šeštą pridėto laiko minutę padovanojo sostinės klubui itin svarbius 3 taškus.

Vilius Armanavičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Rezultatyviausias čempionato žaidėjas vėl neliko nuošalėje ir dvikovoje Gargžduose įmušė 10-ąjį įvartį. Be to, V. Armanavičius sėkmingai atliko visus 6 driblingus ir laimėjo 12 dvikovų iš 18.

Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“): Saugas susitikime Jonavoje savo komandai uždirbo baudinį bei pasižymėjo dubliu. D. Romanovskis šiemet yra pelnęs 4 įvarčius ir tai jau yra šio žaidėjo rezultatyviausias karjeros sezonas „Optibet A lygoje“.

Dmytro Bilonogas (Vilniaus „Riteriai“): Legionierius iš Ukrainos gana retai žaidžia starto sudėtyje, bet šį kartą savo šansu pasinaudojo sėkmingai. Rezultatyvus perdavimas, taip pat – puikiai surastas R. Filipavičius pirmojo įvarčio metu bei keli pavojingi reidai – toks naudingas pasirodymas leido prisidėti prie pergalės.

Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“): Kovingumo etalonu laikomas R. Vėževičius dar kartą įrodė, kad tokia etiketė jam klijuojama ne be reikalo. „Bangos“ veteranas išlyginamuoju įvarčiu neleido „Hegelmann“ futbolininkams išsivežti pergalės, pasižymėdamas antrą sykį šiemet.

Nasko Milevas („Panevėžys“): Beveik tris mėnesius šešėlyje buvęs bulgaras apie save priminė labai svarbiose rungtynėse su tiesioginiu konkurentu. N. Milevas atitrūko nuo varžovo ir puikiu smūgiu išpildė nelengvą situaciją – tai buvo ketvirtasis jo įvartis.

Partneriai, kuriais didžiuojamės