Share Tweet

Kauno rajono sportininkų pagerbimo šventėje – dėmesys mėlynai baltiems

krs.lt

Antradienio vakarą Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje buvo pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai – pasaulio ir Europos čempionai, šalies bei tarptautinių turnyrų prizininkai, jų treneriai. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pasveikino beveik 120 įvairių sporto šakų atstovų, kurie pernai džiugino savo pasiekimais.

„Kaskart, kai sporto arenose suskamba Kauno rajono vardas, jaučiu pasididžiavimą ir dėkingumą jums visiems. Praėjusiais metais jūs padovanojote daug gražių pergalių, pelnėte medalių, gerinote rekordus. Kalbu ne tik apie profesionalųjį sportą, bet ir moksleivių startus. Jūsų pergalės yra įpareigojimas Kauno rajono savivaldybei nuosekliai siekti, kad sportuoti būtų sudarytos tinkamos sąlygos, todėl stengiamės atnaujinti stadionus, sporto sales ir reikalingą inventorių“, – sportininkų pasiekimais džiaugėsi meras V. Makūnas.

Sporte labiausiai matomos žvaigždės, tačiau prie pergalių prisideda visi: treneriai, federacijų vadovai, sporto specialistai, sportui neabejingi rėmėjai, sirgaliai, todėl savivaldybės vadovas linkėjo ir toliau puoselėti šią bendrystę, kuri leis Kauno rajono bendruomenei toliau išlikti jaunatviškai, veržliai ir sportiškai.

Pergalės skonį pernai jautė FC „Hegelmann“ moterų ir vyrų B futbolo komandos. Moterys iškovojo 3 vietą 2023 metų Lietuvos moterų futbolo „A“ lygos čempionate, o dubleriai bronzinius medalius LFF II lygos pirmenybėse. Buvo pagerbta ir moterų komandos kapitonė, Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė bei vyrų B ekipos futbolininkas Lukas Jonaitis, kuris tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju pelniusiu 27 įvarčius.

Už puikius pasiekimus įvertintas FC „Hegelmann“ vyrų futbolo komandos kapitonas, Lietuvos vyrų nacionalinės futbolo rinktinės žaidėjas Klaudijus Upstas.

Mero padėkų ir sveikinimų sulaukė ir kitų sporto šakų atstovai.

Partneriai, kuriais didžiuojamės