Share Tweet

Klaudijus Upstas pratęsė sutartį su mėlynai baltais

Kauno rajono „Hegelmann” klubas formuoja sudėtį kitų metų sezonui ir pasiekė susitarimą su dar vienu lietuviu. Komandoje iki 2024 metų sezono pabaigos lieka krašto gynėjo ir saugo pozicijose galintis rungtyniauti Klaudijus Upstas.

„Apsisprendimą ir toliau rungtyniauti Kauno rajono ekipoje nulėmė daug sudedamųjų dalių. Turėjau pasiūlymų ir iš kitų komandų dar nepasibaigus sezonui, tačiau neturėjau didelio noro keisti komandą. Esu daugiau nei patenkintas sąlygomis čia”, – kalbėjo K. Upstas.

Į mėlynai baltų komandą Klaudijus atvyko 2020 metų sezone, kuomet ekipa dar varžėsi Pirmoje lygoje ir kitąmet „Hegelmann” klube pradės jau ketvirtą sezoną, kuriame galės sužaisti savo šimtąsias rungtynes.

„Kai prie komandos prisijungiau Pirmoje lygoje, tikrai nebuvo minčių, jog jai seksis taip gerai, bet kai iškovojome teisę rungtyniauti aukščiausioje lygoje ir mačiau kokį darbą atlieką treneriai ir administracija, supratau, jog kartu galime nuveikti tikrai daug”, – pasakojo futbolininkas.

Praėjusiame sezone K. Upstas pelnė 1 įvartį ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei buvo lygoje pastebimas pagal aukštus perdavimus, aukštus perdavimus į baudos aikštelę ir priešininkų apsiarymus.

„Labai tikiuosi nuveiksim, jog naujame sezone nuveiksime daugiau, nes po šiemetinio sezono jautėsi, jog buvo galima pasiekti daugiau”, – sake K. Upstas.

2022-ųjų pabaigoje kaunietis pirmą kartą buvo pakviestas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę ir debiutavo Baltijos taurės rungtynėse prieš Islandiją.

Partneriai, kuriais didžiuojamės