Share Tweet

Kontrolinis testas prieš vicečempionus baigėsi be įvarčių

„Hegelmann” futbolininkai sužaidė dar vienerias rungtynes prieš kovo mėnesio pradžioje prasidėsiančias „Optibet A lygos” kovas.

Mėlynai balti viešėjo Suvalkijoje, kur po 90 minučių kovos išsiskyrė be įvarčių prieš vicečempionus.

Andrius Skerla prieš „Sūduva” išrikiavo šiuos žaidėjus:

Igną Plūką, Samuelį Odeoyibo, Mantą Fridriką, Hugo Figueredo, Luką Čerkauską, Thompsoną Gavi, Yukiyoshi Karashima, Vilių Armanavičių, Alex Souza, Misako Sato ir Augustiną Klimavičių. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė: Rodrigo Josviakis, Tzlilas Nehemya, Matas Dedura, Rokas Rasimavičius, Klaudijus Upstas, Ibrahimas Olaosebikanas, Ignas Kružikas ir žaidėjai peržiūroje – Katsuyoshis Kimishima ir Ismailas Ogunsola.

Sunkiose rungtynėse nei viena, nei kita komanda mirtinomis progomis negalėjo pasižymėti, tiesa, pirmajame kėlinyje „Sūduvos” gynėjas Justinas Januševskis kartą smūgiavo galva pavojingai.

Mėlynai baltų gretose progą turėjo brazilas Alex Souza, bet jo smūgis skriejo virš vartų.

Po pertrauko žaidimą pabandė kontroliuoti šeimininkai, o „Hegelmann” kūrė pavojingus greitus išpuolius. Visgi realiausia proga priklausė suvalkiečiams, jie kėlinio viduryje kartą sudrebino vartų konstrukciją.

„Tokios rungtynės, kur abi komandos neturėjo ypatingai daug momentų. Taip, pirmajame kėlinyje gal mes daugiau žaidėme su kamuoliu, bet susikurti kažko tokio apčiuopiamo nepavyko. Turėjome vieną momentą ir varžovai jį turėjo. Po pertraukos atlikome daug keitimų, gal kažkiek žaidimas išsiderino, bet vėlgi pavojingų epizodų daug nesukūrėme, o varžovas turėjo vieną progą, po kurios kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Patenkintas likau žaidėju noru kontroliuoti kamuolį, bet trečioje zonoje vis dar trūksta aštrumo. Ties tuo ir dirbsime likusias dvi savaites.

Manau, jog laiko pilnai pasiruošti turėtų užtekti. Džiugu, kad grįžta tie žaidėjai, kurie mums negalėjo padėti pastarąsias 3-4 savaites. Jie turėtų įnešti dar kitokių spalvų į žaidimą ir paįvairinti mūsų puolimą” – po dvikovos kalbėjo A. Skerla.

Dar vienerias kontrolines rungtynes prieš sezono pradžią mėlynai balti sužais vasario 26 dieną Kaune, kuomet savo stadione priims Latvijos Daugpilio BFC „Daugavpils”futbolininkus.