Share Tweet

LFF taurės varžybas mėlynai balti pradėjo įtikinama pergale Mažeikiuose

Mėlynai balti sėkmingai pradėjo 2023 metų LFF taurės varžybas. Andriaus Skerlos auklėtiniai Mažeikiuose įtikinamai 4:0 įveikė II lygoje šiemet rungtyniaujančius „Atmosfera“ futbolininkus.

Kauniečiams įvarčius pelnė – Giedrius Matulevičius, Luanas Silva, Hugo Figueredo ir Ugochukwu Oduenyi.

Dvikovą Mažeikiuose „Hegelmann“ pradėjo tokia startine sudėtimi: Rodrigo Josviakis, Aleksandras Levšinas, Samuelis Odeoyibo, Ryuga Nakamura, Leifas Estevezas, Didis Lutumba-Pitahas, Giedrius Matulevičius, Patrickas Popescu, Cesinha, Vilius Armalas ir Udochukwu Oduenyi.

Rungtynių pradžioje mėlynai baltiems sunkiai sekėsi susikurti galimybes prie šeimininkų vartų. Visgi artėjant pirmojo kėlinio pabaigai G. Matulevičiui pavyko pasižymėti ir išvesti savo komandą į priekį.

Iškart po pertraukos „Hegelmann“ klubui įvartį pelnė brazilas L. Silva ir kauniečiai galėjo lengviau atsikvėpti.

Antrajame kėlinyje svečiai kontroliavo žaidimą ir jų pergalė abejonių nekėlė. 72 ir 77-ą minutėmis savo įvarčius pridėjo H. Figueredo ir naujokas iš Nigerijos U. Oduenyi taip įtvirtindami mėlynai baltų pranašumą.

Iškovoję užtikrintą pergalę, mėlynai balti pateko į LFF taurės turnyro trečiąjį etapą. Kas bus FC „Hegelmann“ varžovu šiame etape, paaiškės šį penktadienį ištraukus burtus.

Artimiausias rungtynes FC „Hegelmann“ žais namuose gegužės 12 dieną. Penktadienį mėlynai balti „Optibet A lygos“ rungtynėse susitiks su FA „Šiauliai“. Susitikimas LFF Kauno treniruočių centro stadione prasidės 18 valandą.