Share Tweet

LMFA I lygos finale susitiks FK „Vilnius“ ir FC „Hegelmann“ dublerinės komandos

LFF.lt

Penktadienį praūžė pusfinalio etapas LMFA Pirmoje lygoje. Po jo paaiškėjo finalinio ketverto poros, kurios lapkričio 20-ąją rungsis dėl medalių.

Pirmajame pusfinalyje sostinėje susitiko „Vilniaus“ B ir „Utenio“ komandos. Aikštės šeimininkės įgijo įvarčio persvarą 5 minutę, pasižymėjus Skaistei Petrauskaitei. Vilniečių puolėja 63 minutę išvydo prieš save antrą geltoną kortelę, tačiau žaisdamos dešimtyje „Vilniaus“ dublerės nenusileido uteniškėms, bet kaip tik padidino rezultatą. Goda Papartytė 70 minutę realizavo baudinį, o paskutinę dvikovos minutę Adriana Alekberovaitė užfiksavo rezultatą 3:0.

Širvintose rungėsi MFA „Žalgiris“ B-MRU ir FC „Hegelmann“ B komandos. Žiūrovai šioje pusfinalio akistatoje, nepaisant atakos momentų gausos, išvydo vieną rezultatyvų smūgį – Ieva Brinkytė 75 minutę pelnė įvartį, galop suteikusį Kauno rajono atstovėms pergalę 1:0 ir istorinį klubui kelialapį į finalo rungtynes. Titulą gynusioms Vilniaus žalgirietėms tai tapo pirmu pralaimėjimu šiame sezone.

Finalinis etapas suplanuotas lapkričio 20 dieną Kaune. Rungtynėse dėl bronzos rungsis „Utenio“ ir MFA „Žalgiris“ B-MRU komandos, o dėl nugalėtojų titulo – FK „Vilnius“ B ir FC „Hegelmann“ B komandos.

Tęsiasi rungtynių dėl LMFA I lygos 5–8 vietų etapas. Šventupėje susitiko „SC-Ukmergė“ ir FC „Džiugas“. Aikštės šeimininkės pirmavo po Meidos Proscevičiūtės įvarčio, bet 72 minutę telšietės atstatė pusiausvyrą dėka Augustės Badauskaitės taiklaus smūgio – 1:1. Per pratęsimą įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje 4:3 triumfavo Žemaitijos atstovės.

Vilkaviškyje varžėsi FK „Šešupė“-„M. City“ ir MFK „Žalgiris“. Atkakliose rungtynėse vienintelį įvartį 70 minutę įmušė Marta Lipnickaitė. Nors susitikimo pabaigoje Eva Petrik pelnė raudoną kortelę, tai nesutrukdė vilnietėms išsaugoti pergalingą rezultatą 1:0. Artimiausiu metu paaiškės tikslios būsimų rungtynių dėl 5–6 ir 7–8 vietų datos.

Partneriai, kuriais didžiuojamės