Share Tweet

LMFA I lygos sezoną vainikuos finalinė Kauno ir Vilniaus merginų komandų kova

LFF.lt

Šį sekmadienį „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos manieže paaiškės 2022 metų Lietuvos moterų futbolo asociacijos Pirmos lygos nugalėtojos. MFA „Žalgiriu“ B-MRU nepatekus į finalą, tapo aišku, kad lyga turės naujas karalienes.

Finalinio ketverto rungtynes kviečiame stebėti per www.futbolas.tv platformą.

Finalas (15:30 val.): FK „Vilnius“ B – FC „Hegelmann“ B

Nemažai praėjusiais metais dėl trečiosios vietos kovojusių futbolininkių šiemet prasibrovė į didįjį finalą ir neslepia noro pasidabinti lygos auksu. Kaip ir prieš tai aprašytų komandų atveju, finalininkų branduolį sudaro jaunos merginos, savo pastangomis bandančios rasti vietą ir pagrindinėse klubų komandose.

„Finalą pasitinkame pozityviai. Į jį žiūrime kaip į jaunimui suteiktą šansą. Džiaugiamės, kad mergaitės turės galimybę pasirodyti ir pakovoti dėl pagrindinio lygos trofėjaus“, – sakė „Vilniaus“ B merginas treniruojantis Markas Razmaratas.

Vilnietėms padės A komandoje žaidžianti Aistė Šveckutė, tačiau visą pagrindą sudarys tos merginos, kurios ir iškovojo teisę žaisti finale. M. Razmaratas neabejoja, kad finale lauks lygių varžovių dvikova.

„Nors varžovių komanda irgi jauna, tačiau jos žaidimo filosofija – gana agresyvi. Žinome, kad varžovės mus presinguos, bus aktyvios, tačiau tai labai panašu į mūsų komandą. Neabejoju, kad laukia gera kova, o kuri komanda labiau norės, kuri parodys daugiau charakterio – ta ir laimės. Esu tikras, kad kova vyks iki paskutinių sekundžių“, – spėjo M. Razmaratas.

Vilniečių varžovės „Hegelmann“ B komandos merginos vieną, kaip jos pačios sako, finalą jau sužaidė. Kaip ir pernai, taip ir šiemet kaunietėms pusfinalyje teko MFA „Žalgirio“ B-MRU barjeras, kurį norint perlipti, reikėjo aikštę palikti kruvinais keliais arba, apskritai, nepaeinant.

„Tai tik parodo, kaip merginos norėjo tą pusfinalį laimėti. Mes nuo pirmų minučių į aikštę išėjome nusiteikusios kovingai, aršiai, kūrėme progas. Galvoju, kad žalgirietės tikėjosi lengvesnių rungtynių ir lengviau pasiimti pergalę. Kai laimėjome, ir džiaugėmės, ir verkėme. Emocijų buvo tikrai daug“, – sakė trenerė Ingrida Siliūnienė.

Panašių emocijų ji tikisi ir po finalo rungtynių. Kaip jau minėjome, „Vilnius“ B ir „Kauno Žalgirio“ FA ekipos pernai varžėsi dėl trečiosios vietos ir tąsyk triumfavo kaunietės, kurių dauguma perėjo į FC „Hegelmann“ klubą.

„Finale mūsų norai bus labai dideli. Praėjusiais metais mes triumfavome lygioje kovoje ir kiek neabejoju, kad ir šiemet kova bus lygi. Apskritai, mano nuomone, visos keturios į finalo ketvertą patekusios komandos yra panašaus pajėgumo ir visos ketverte yra dėl to, kad nusipelnė jame būti. Šiemet su jomis dar nežaidėme, todėl galime tik spėti jų žaidimo stilių, bet faktas, kad tai yra normali komanda ir kova bus normai. Nežinau, kaip baigsis rungtynės, bet didelio skirtumo nebus. Kur kas realiau, kad bus pratęsimas ar kova iki paskutinės minutės, bet ne kažkurios komandos sutriušinimo“, – savo prognozėmis dalinosi I. Siliūnienė.

Partneriai, kuriais didžiuojamės