Share Tweet

LMFA Žiemos turnyrą užbaigė įtikinama pergale

Kauno rajono FC „Hegelmann“ futbolininkės kovo 8 atšventė tarptautinę moters dieną ir sėkmingai užbaigė LMFA Žiemos turnyrą. Mėlynai baltos Kaune 3:0 pranoko Gargždų „Bangos” futbolininkes.

Po įvartį kaunietėms pelnė Karolina Zabolotnaja, Judita Sabatauskaitė ir Milda Liužinaitė.

Startinėje sudėtyje dvikovą pradėjo: Martyna Sventickaitė, Milda Liužinaitė, Justina Baltrūnaitė, Goda Bartkevičiūtė, Rimantė Kunickaitė, Iveta Inčytė, Agnė Žėglevičiūtė, Ema Kriaučiūnaitė, Karolina Zabolotnaja, Danielė Svirnelytė ir Judita Sabatauskaitė. Po pertraukos pasirodė: Vanesa Vasiliauskaitė, Miglė Žižytė, Rusnė Makarevičiūtė, Evelina Ščerbavičiūtė, Beatričė Globytė, Miglė Vaižgėlaitė, Karolina Kurapatkina.

Pirmąjį rungtynių įvartį susitikimo 22 minutę iš žaidybinio momento pelnė K. Zabolotnaja. Po kelių minučių baudos aikštelėje neleistinai buvo sustabdyta D. Svirnelytė, o 11 metrų baudinį puikiai realizavo J. Sabatauskaitė.

Trečiąjį įvartį mėlynai baltos pelnė po pertraukos kai po R. Kunickaitės pakelto kampinio tiksliu smūgiu pasižymėjo komandos kapitonė M. Liužinaitė.

„Rungtynių rezultatas tikrai džiugina. Buvo susikurta daug gerų progų, tris iš jų pavyko realizuoti, o kitoms progoms pritrūko truputį kokybės. Džiaugiuosi komandos susižaidimu, taip pat kai kurių žaidėjų individualiu pasirodymu. Svarbu pažymėti, kad po keitimo pasirodžiusios merginos įnešė šviežių jėgų ir mes toliau galėjome sėkmingai presinguoti varžoves”, – po dvikovos kalbėjo žaidžiančioji trenerė K. Savickaitė.

FC Hegelmann moterų komanda iki čempionato pradžios sužais dar keletą kontrolinių rungtynių. „Spark Energy moterų A lygos” pradžia planuojama kovo mėnesio pabaigoje.