Share Tweet

MEL U15 divizione „Hegelmann“ akademijos merginos šventė debiutinę pergalę

LFF.lt

Paskutinį spalio savaitgalį sužaistas Merginų elitinės lygos U15 diviziono šeštas turas.

Penktadienį turas startavo Žagarėje, kur susitiko FK „Saned“-Joniškio SC ir FC „Hegelmann“ merginų komandos. Aleksandra Vabolytė įmušė Kauno rajono atstovių įvartį ir šis suteikė joms pirmuosius 3 taškus Merginų elitinėje lygoje.

Šeštadienį Telšiuose varžėsi dvi iki tol pralaimėjimo dar nepatyrusios ekipos – FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ ir MFA „Žalgiris“-MRU. Radvilė Kelečiūtė jau pačioje susitikimo pradžioje išvedė į priekį vilnietes. Emilija Grauslytė antro kėlinio pradžioje išlygino rezultatą, bet viešnių persvarą netrukus atstatė Grytė Vaisbrodė. Pergalė 2:1 suteikė žalgirietėms 15-ąjį tašką bei vienvaldžių lyderių statusą.

Turą užbaigė sostinės derbis tarp FK „Vilnius“ ir MFA „Bitės“ bendraamžių. Pirmoje rungtynių pusėje „Bitės“ pirmavo po Godos Smailytės ir Mildos Šulijaitės įvarčių, o po pertraukos dubliu pasižymėjo Agata Marija Kairytė – 0:4.

Šio diviziono 7-asis turas vyks lapkričio 5 dieną Kaune, Telšiuose ir Vilniuje.