Share Tweet

Mėlynai balti ir toliau nelieka abejingi socialinėms iniciatyvoms

Kauno rajono FC „Hegelmann“ klubas ir šį sezoną neliko abejingas „Special Olympics Lietuva“ iniciatyvoms, kurių tikslas yra paskatinti sutrikusio intelekto žmones ir vaikus mokytis, džiaugtis ir gauti naudos iš dalyvavimo individualiame ir komandiniame sporte.

Pirmą kartą mėlynai balti šio judėjimo renginyje dalyvavo dar praėjusiame sezone. O štai praėjusią savaitę Kauno rajono futbolininkai į svečius priėmė beveik 100 vaikų iš įvairių šalies įstaigų.

LFF Kauno treniruočių centro maniežas buvo pilnas mažųjų juoko, džiaugsmo ir nuoširdžių šypsenų. Savo patirtimi, šiluma ir draugyste dalinosi visi klubo treneriai, administracijos darbuotojai bei futbolininkai. Šis renginys buvo dalis Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto vykdomo „Norway Grant“ projekto „Įtraukimas per sportą vaikams turintiems sutrikusį vystymąsi“.

Specialiosios olimpiados tikslas yra sutelkti sutrikusio intelekto asmenis į didelę bendruomenę, kurioje yra sudarytos visos sąlygos juos priimti ir suteikta galimybė tapti naudingais ir produktyviais piliečiais. Įsijungti į specialiosios olimpiados judėjimą gali visi sutrikusio intelekto asmenys virš 8 metų.

Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas, Tarptautinio specialiosios olimpiados judėjimo dalyvis, kartu su 162 kitomis pasaulio šalimis vykdo sutrikusio intelekto asmenų sportines programas. Viena populiariausių šio judėjimo sporto šakų yra būtent futbolas.

Spalio pradžioje mėlynai balti suteiks galimybę Specialiosios olimpiados treneriams stebėti FC „Hegelmann“ treniruotes ir pabendrauti tiek su vyriausiuoju treneriu Andriumi Skerlu, tiek ir su jo štabo nariais. Taip pat dar šiemet planuojamas organizuoti jungtinis futbolo turnyras, kuriame dalyvautų dar daugiau FC „Hegelmann“ klubo futbolininkų ir futbolininkių.

Partneriai, kuriais didžiuojamės