Share Tweet

Mėlynai balti išpildė 13 vaikų svajones

Kauno rajono „Hegelmann” futbolo klubas lieka neabejingas per didžiąsias metų šventes ir šiemet savo gerumu dalijosi su Kauno VšĮ Šeimų centro „Būkime kartu“ vaikais.

Antrus metus iš eilės mėlynai balti dalyvaudami projekte „Vaikų svajonės“ išsirenka vaikus ir paauglius, kurie auga sunkiai besiverčiančiose šeimose ir išpildo jų kalėdines svajones. Pernai futbolo klubas išpildė 10 vaikų svajones.

Šiemet „Hegelmann” klubo kalėdiniais nykštukais tapo gynėjai Lukas Čerkauskas ir brazilas Hugo Figueredo, kurie dovanomis pradžiugino 13 vaikų iš šeimos centro.

Vaikų svajonės buvo skirtingos – nuo bilietų visai šeimai į kino teatrą, įvairių žaislų, futbolo kamuolių iki šiltų žieminių kombinezonų, belaidžių ausinių ir kolonėlių.

„Mane mama augina viena, ji dirba ir stengiasi mane viskuo aprūpinti. Kadangi esu judri mergaitė, mėgstu žaisti lauke. Svajoju šią žiemą pasipuošti nauju vientisu kombinezonu“, – sakė 3 metukų Gabrielė gavusi sportinį kombinezoną.

„Augu tik su mama, ji labai rūpestinga ir šilta. Esu smalsus ir judrus vaikas. Svajoju apie futbolo kamuolį“, – savo svajonę apibūdino 8 metų Aleksandras.

„Hegelmann“ klubas skatina visus prieš šventes ir ne tik, išpildyti svajones tų žmonių, kurie patys neišgali to padaryti!

Partneriai, kuriais didžiuojamės