Share Tweet

Mėlynai baltos šventė antrą pergalę čempionate

LFF.lt

Vienintelė komanda, kuri dar nėra praleidusi įvarčio naujajame sezone, po savaitgalio rungtynių nepasikeitė. „Hegelmann“ dargi 4 įvarčiais „apdovanojo“ viešnias iš Gargždų.

Didžiulę žaidybinę persvarą turėjusios Kauno rajono atstovės pirmąjį įvartį dar neįpusėjus pirmajam kėliniui. Po šiurkščios „Bangos“ futbolininkių klaidos Simona Petravičienė įsiveržė į baudos aikštelę bei numetė kamuolį visiškai šalia vartų stovėjusiai Emai Kriaučiūnaitė. Pastaroji dviem lietimais „atidarė“ rungtynių sąskaitą.

Pats įvartis pernelygo vaizdo aikštėje nepakeitė – „Hegelmann“ ir toliau žaidė geriau, tačiau nerezultatyviai. Antrojo įvarčio teko laukti dar daugiau nei pusvalandį, o tuomet ir vėl apie save priminė pirmojo įvarčio autorė. Mažame plote Milda Liužinaitė perdavė kamuolį Paulinai Potapovai, ši – E. Kriaučiūnaitei, o jaunoji „Hegelmann“ puolimo žvaigždė „įformino“ dublį.

Kai atrodė, kad rungtynės baigsis tokiu rezultatu, „Bangos“ gynėjų klaidomis pasinaudojo M. Liužinaitė ir Vanesa Vasiliauskaitė. Pirmoji, tarsi puolėja, apvedė varžovių vartininkę ir smūgiavo į tuščius vartus. Antroji, pabėgusi nuo varžovių įveikė paskutinę kelyje pasitaikiusią kliūtį – vartininkę. Tie du įvarčiai buvo įmušti laikrodžiui skaičiuojant paskutinę pagrindinio laiko ir trečiąją pridėto laiko minutes.

Šį savaitgalį „Hegelmann“ laukia pirmas rimtas išbandymas – dvikova su šalies čempione Šiaulių „Gintra“. Jei ir po šių rungtynių kaunietės liks nepraleidusios įvarčio, galėsime konstatuoti, kad turime pretendentę į aukščiausias pozicijas.

Partneriai, kuriais didžiuojamės