Share Tweet

Mėlynai baltų B ekipa antrą sezono pusę pasitinka su permainomis

Kauno rajono FC „Hegelmann“ B ekipa rungtyniaujanti Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybėse neišvengė permainų ir antrąją sezono dalį žais atjaunėjusia sudėtimi.

„Ekipos sudėties pasikeitimus vertinu tikrai teigiamai. Praėjusį mėnesį turėjome atvirą atranką į komandą, kurios metu atsirinkome tinkamus žaidėjus ir manau, jog tai yra ne sudėties papildymas, o jos pastiprinimas“, – kalbėjo B ekipą treniruojantis Tadas Vilkevičius.

Prie „Hegelmann“ B komandos prisijungė du šešiolikmečiai Rokas Sinkevičius ir Mantas Sendžikas, kurie anksčiau atstovavo Kauno rajono FK „Garliavą“, o taip pat ir penkiolikmetis Lukas Jonaitis, kuris „Garliavos“ ekipoje jau spėjo debiutuoti Pirmoje lygoje ir pelnyti du įvarčius. Savo bendraamžių pirmenybėse – „Samsung Galaxy Watch“ Elitinėje U-16 lygoje Lukas pelnė net 20 įvarčių.

Komandą papildė ir du buvę „Kauno Žalgirio“ jaunimo komandos atstovai – šešiolikmetis Andrius Jėrinas ir metais vyresnis Rokas Juodis.

Dar du naujokai – devyniolikmetis Justas Čekavičius, praėjusį sezoną rungtyniavęs „Garliavos“ komandoje ir Tadas Lekeckas, kurio patirtis atjaunėjusiems mėlynai baltiems tikrai pravers. Iš Marijampolės kilęs krašto saugas savo karjerą pradėjo „Sūduvos“ komandoje, rungtyniavo Kazlų Rūdos „Šilo“, FBK „Kaunas“ ir Kybartų „Sveikatos“ gretose. Taip pat T. Lekecko karjeros įraše – dalyvavimas UEFA Europos iki 19 metų čempionato finaliniame etape su Lietuvos rinktine.

Kiek anksčiau prie komandos prisijungė ir jau spėjo debiutuoti – 21 metų Tanas Petukauskas, kuris taip pat į „Hegelmann“ gretas perėjo iš kito Kauno rajono klubo „Garliavos“. Anksčiau T. Petukauskas rungtyniavo „Panevėžio“ ir Kauno „Stumbro“ klubuose.

„Pagrindinis tikslas per šią pertrauką buvo atjauninti sudėtį ir suteikti kuo daugiau šansų jauniems žaidėjams. Tai ne tik naujokai, bet ir „Hegelmann“ U-16 komandos nariai, kuriems taip pat norime duoti žaidybinio laiko vyrų futbole. Iki šiol komandoje jau spėjo debiutuoti trys 2007 metais gimę futbolininkai bei vienas 2008 metų gimimo žaidėjas. Ekipoje liko ir labiau patyrusių žaidėjų, kuriuos aš matau lyg mentorius, suteikiančius pagalbą ir savo patirtį jaunimui“, – pasakojo T. Vilkevičius.

Tuo tarpu „Hegelmann“ B ekipoje nebematysime šių futbolininkų: Patriko Liniovo, Elvino Bajorino, Arnedo Dovydaičio, Nedo Masaičio, Ryčio Nedzvecko, Deivido Karlausko ir Evaldo Vitkevičiaus. Klubas dėkoja žaidėjams už praleistą laiką kartu ir atiduotas jėgas bei linki didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.

 

Partneriai, kuriais didžiuojamės