Share Tweet

Mėlynai baltų dubleriai gavo „TOPsport Pirmos lygos“ krikštą

Ketvirtadienį Kaune startavo naujos „TOPsport Pirmos lygos“ pirmenybės ir pirmose rungtynėse praėjusio sezono sidabro medalių laimėtoja „Be1 Jonava“ 3:1 pranoko Kauno raj. „Hegelmann“ B ekipą. Jau 4-ą minutę „Be1“ ekipą į priekį išvedė Ernestas Mickevičius, o besibaigiant kėliniui rezultatą dvigubino Deitonas Vinckus.

Po pertraukos atkuto nominalūs NFA aikštės šeimininkai. Tado Vilkevičiaus treniruojami mėlynai baltų dubleriai antro kėlinio pradžioje turėjo galimybę sušvelninti rezultatą nuo 11 m žymos, bet kapitono Simo Gedžiūno smūgį atrėmė „Be1“ vartininkas.

Tas pats S. Gedžiūnas reabilitavosi 58-ą minutę, po tolimo, tikslaus smūgio sušvelninęs rezultatą. Dviejų įvarčių pranašumą „Be1“ atstatė 69-ą minutę, tiksliai iš toli smūgiavo Komlanas Jeremie Akakpo.

Jau per pridėtas minutes (90+3′) „Be1“ prarado Luką Odincovą, kuris prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę. Tačiau tai neturėjo įtakos dvikovai, po minutės arbitras skelbė rungtynių pabaigą ir „Be1“ pergalę 3:1.

Kitas pirmenybių rungtynes mėlynai baltų dubleriai žais kovo 15 d. namie prieš Vilniaus „Riterius”.